Wpis z mikrobloga

Mirki i mirabelki. Przygotowałem dla Was #rozdajo, w którym główną nagrodą jest największe gówno jakie widziała muzyka.
Płytę Justina Biebera. (,)
Płytę znalazłem dziś na dnie szafki. Leżała tam od kilku lat, o czym totalnie zapomniałem, a śmiem twierdzić, że przynosi ona właścicielowi mega pecha. Kilkanaście minut po znalezieniu tej płyty na chodniku pod szkołą, wywinąłem orła i złamałem rękę. Później było tylko gorzej. Problemy z różowymi paskami, problemy z pracą, zdrowiem.

Postanowiłem więc #!$%@?ć życie komuś innemu. Jeśli jednak uważacie, że najlepszym sposobem pozbycia się klątwy jest spalenie tej płyty i wstawienie Justinowi na fejsa, to też tak możemy zrobić. Decydujcie w ankiecie.

Losowanie przez #mirkorandom jutro o 15:00.
Zielonki dupa cicho.
Pobierz
źródło: comment_WVM9Sm9lDMjCPk5z22NggXUPV3ME7n2Y.jpg

Co robimy z tą płytą?

  • Rozdajo. Niech innemu mirkowi w oczy wieje wiatr. 19.5% (149)
  • Palimy. Pozbądźmy się tego raka. 29.4% (225)
  • Wyślijmy Michauowi. 51.2% (392)

Oddanych głosów: 766

  • 22
@Glorian: a mogę kłamać czy muszę mówić prawdę ? Nie zebym miał manie prześladowcza czy coś, ale nie chcę się podpisywać nazwiskiem na wykopie ;p a ewentualna prezentacja portfolio by tego wymagała ;D
@Glorian: Ankieta mówi że do michaua ma pójść, nie idz na łatwiznę ;> pakuj w paczke i do serwerowni ;D Możesz ew. Spalic ja wcześniej a potem wysłać do Samsunga jako note 7