Wpis z mikrobloga

Mirabelki i Mirki, co się tu odjaniepawliło, to ja nawet nie. Jakaś tajemna # logikarozowychpaskow czy coś- niektóre różowe po wyjściu z kibla nie myją rąk. Dzisiaj jedna przebiła wszystko. Wyszła z kibla i stanęła przed umywalką. I pisze do kogoś. Kolejka się do umywalki zrobiła, a ta jakgdyby nigdy nic sobie pisze z kimś. Nosz cholera jasna, Katowice, centrum miasta i zachowuje się jakby łazienkę zobaczyła pierwszy raz w życiu. To samo na dworcu i katowickiej. Nie ważne ile baba ma lat, rąk nie myje, bo po co. To jest strasznie obrzydliwe. #rozowepaski -uświadomcie swoje koleżanki, które nie dbają o tak podstawową higienę, bo mi już ręce odpadają i już nie chce mi się zwracać uwagi, bo się już nagadałam.
  • 9
@1Filip9Golarz991: właśnie większość wychodzi i idzie sobie gdzieś dalej. Ciągle trafiam na jedną chociaż, która po wyjściu z toalety od razu idzie do jakiegoś sklepu, albo idzie jeść. Mydło na prawdę nie gryzie. Nawet w wielu miejscach spienione dostają. Husteczki nie są wytłumaczeniem.
@MalutkaM hmm faktycznie jest to nie higieniczne,ale to i tak nie przebije tego,jak w pewnej toalecie (niemieckich sieciówek spożywczych) wchodzę za potrzebą,a tam brak mydła,brak papieru i zamek uszkodzony,żeby się w samotności na ten czas zamknąć,na domiar złego kapa nie spuszczona,odechciało mi się od razu zanim się dobrze zachciało.
@MalutkaM tak dla porównania to w męskim większość myje ręce przed i po.
Chyba odkryłas tajemnice, dlaczego faceci gdy się witają to pomijaja często kobiety przy podawaniu ręki xD
To samo na dworcu i katowickiej. Nie ważne ile baba ma lat, rąk nie myje, bo po co.


@MalutkaM: to zabrzmiało, jakby jednak te myjące były w mniejszości. Tak ja to zrozumiałam.

Dla mnie te niemyjące to są jakieś ewenementy, pojedyncze przypadki - zdecydowanie niewarte robienia takiego drama i wpisu na kilka linijek. Z fartem.