Wpis z mikrobloga

Wczoraj ktoś odciął ręce figurce Pana Jezusa przy jednej z parafii w moim mieście. Musiał się przy tym nieźle postarać, bo figurka jest zbrojona grubym drutem. Kolejny sukces lewaków, którzy plują na kościół i wszystko co z nim związane. Ja nie wiem co trzeba mieć w głowie żeby dokonać czegoś takiego. Ateiści by tego nie zrobili, taka osoba (lub osoby) muszą mieć nieźle wyprane mózgi przez wybiórczą czy inne newsweeki. Sprowadzają się do poziomu czcicieli pedofila, którzy również dewastują figurki w kościołach, odcinają głowy czy rozbijają je. Ostatnio sporo tych ataków zresztą, niedawno były zawody w szkalowaniu św. Jana Pawła II-go gimboateistów, a wcześniej oblewanie kwasem obrazów czy figurek. Nasi dziadkowie przewracają się w grobach.

#kosciol #neuropa #4konserwy #gimboateizm

Przy okazji przydałaby się #mikromodlitwa w jego/jej/ich intencji. Jest coraz gorzej, w tej samej parafii jakieś dzieciaki namalowały graffiti na ścianie kościoła albo krzyczały przekleństwa w świątyni, lol. Powstaje znakomity grunt pod islam, bo takie rurkowce schowają głowę w piasek gdy muzułmanie zaczną wprowadzać swoje zwyczaje jak to się dzieje w Szwecji czy Francji.
  • 36
  • Odpowiedz
@Bethesda_sucks:

Powstaje znakomity grunt pod islam, bo takie rurkowce schowają głowę w piasek gdy muzułmanie zaczną wprowadzać swoje zwyczaje jak to się dzieje w Szwecji czy Francji.

To jedyną alternatywą dla katolicyzmu jest islam?

Jestem przeciwny zabobonom zarówno katolickim, muzułmańskim, jak i każdym innym.
  • Odpowiedz
Ateiści by tego nie zrobili, taka osoba (lub osoby) muszą mieć nieźle wyprane mózgi przez wybiórczą czy inne newsweeki.


@Bethesda_sucks: skąd wniosek że to czytelnicy wyklętej czy newsweeka?

Sprowadzają się do poziomu czcicieli pedofila, którzy również dewastują figurki w kościołach, odcinają głowy czy rozbijają je


@Bethesda_sucks: jest jakiś kult pedofila? kim jest ten czczony pedofil?
  • Odpowiedz
Wczoraj ktoś odciął ręce figurce Pana Jezusa przy jednej z parafii w moim mieście. Musiał się przy tym nieźle postarać, bo figurka jest zbrojona grubym drutem. Kolejny sukces lewaków, którzy plują na kościół i wszystko co z nim związane. Ja nie wiem co trzeba mieć w głowie żeby dokonać czegoś takiego


@Bethesda_sucks: Z czego zrobiona ta figura? Jakiś menel #!$%@?ł rękę, bo była najsłabszym elementem konstrukcyjnym i sprzeda ją na skupie,
  • Odpowiedz
To jedyną alternatywą dla katolicyzmu jest islam?

Jestem przeciwny zabobonom zarówno katolickim, muzułmańskim, jak i każdym innym.


@kiken: Oczywiście, że nie, ale islam to rak, który rozprzestrzenia się w zatrważającym tempie. Jakoś nie widać by we Francji czy Szwecji powstawały jinja albo świątynie buddyjskie, które również są religiami pokoju.

xD tak, wyborcza i newsweek mówią żeby ucinać ręce figurom. wyprawny mózg to masz Ty, ale od wykop.pl i gównoźródeł


@NieBojeSieMinusow:
  • Odpowiedz
Muzułmanie czczą Mahometa (nie można nawet podawać jego wizerunku i jest dla nich największą świętością po Allahu), który był pedofilem.


@Bethesda_sucks: w jakim wieku były te kobiety Mahometa?

w chrześcijaństwie w średniowieczu dla kobiet dolną granicą wieku dla zaręczyn było 7 lat, a małżeństwa 12 lat

nie wiem o co halo
  • Odpowiedz
@Bethesda_sucks: Ja #!$%@?, zwykły, prostacki i niesmaczny wandalizm pewnie jakiegoś #!$%@? gimboateusza, a ten wyskakuje z indoktrynowanymi Newsweekiem lewakami co w ich domu silnej ręki nie było xD Jeszcze oczywiście gdzieś tam wpleciony Islam, bo wiadomo że zniszczenie gipsowej figurki jest jednoznacznym objawem bierności wobec islamskiej inwazji.
To się dopiero nazywa wyprany mózg.
  • Odpowiedz
Jestem przeciwny zabobonom zarówno katolickim, muzułmańskim, jak i każdym innym.


Ale wandalizm należy potępiać z całą surowością. Nie istotne, czy to graffiti na murze kościoła, czy na ścianie bloku.
  • Odpowiedz