Wpis z mikrobloga

Mirki drogie, padł mi dzisiaj dotyk w Xperi Z1 i szczerze mam już dość tego telefonu(2 tygodnie temu wymieniałem baterię). Dlatego widząc ceny oscylujące w okolicach 200zł pomyślałem żeby przerzucić się na coś nowego. Soniacz jest już mocno poturbowany i porysowany. Szczelność po wymianie baterii też stracił.

Dochodząc do meritum, szukam czegoś do 400zł. Znalazłem wydaj się całkiem sensownego chińczyka. Cubot note S
Jeżeli ktoś z was miał okazję go testować to wiecie może jak w nim działa GPS i czy rzeczywiście jest tam 4000mAh?
Bateria, jeżeli ma deklarowaną pojemność jest świetna. Tel używam głównie do Wypoku/YT/Messanger/Spotify i jakieś drobne apki, raczej bez gier. Da radę?
#telefony #android #chinskietelefony
  • 3
@franaa: #!$%@? mnie tym, że nagle się rozładowywał. Nie mogłem znaleźć oryginalnej baterii więc siedzi tam zamiennik, ma wykrzywioną obudowę przez co nie da się zamknąć klapki od usb, z tyłu najprawdopodobniej coś się pod silikonową obudowę dostało i jest cały porysowany. Nie chcę w niego ładować 200 zł jeżeli po założeniu nowego ekranu z digitizerem będzie wart mniej niż ten ekran. Jeżeli chodzi o hardware to nigdy problemu nie miałem.