Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
mirki jak radzicie sobie z nieświeżym zapachem z ust? u mnie może nie przyjmuje to masakrycznej formy, ale kilka godzin po umyciu zębów robi się nieprzyjemnie, podobnie jak dłużej czegoś nie zjem to czuję nieprzyjemny posmak w jamie ustnej i wiem, że oznacza to gorszy zapach. rano też jest b. słabo, jak budzę się gdy śpię z dziewczyną to pierwsze co po obudzeniu to lecę zęby myć i dopiero mogę wracać do łóżka żeby się chociaż do niej odezwać xD. zawsze staram się mieć pod ręką gumę do żucia, zęby myję kilka razy dziennie, po posiłkach, ale tak naprawdę musiałbym je myć co godzinę-dwie żeby był dobry efekt... nie mam pojęcia w co mógłbym zainwestować żeby poradzić sobie z tym przykrym zapachem. odpowiadając na pytania - szlugów nie palę, te białe śmierdzące kulki z migdałków wyciskam. podobno są jakieś tabletki do ssania czy coś takiego, mocno to pomaga na zwalczenie smrodu z ust? jak nie mam pod ręką gumy do żucia poza domem to naprawdę jest masakra i jak z kimś rozmawiam to muszę zasłaniać usta ręką w jakichś sposób albo tak mówić nie centralnie komuś w twarz :v

#zdrowie #uroda #przegryw #kiciochpyta

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 18
@AnonimoweMirkoWyznania: Jeżeli jeszcze nie masz, kup szczoteczkę soniczną, na przykład Philips Sonicare - niewiele osób zdaje sobie sprawę, że tradycyjne szczoteczki nie są zbyt skuteczne w poprawnym czyszczeniu zębów. Do tego dobry płyn do płukania + flossing.

Pamiętaj o myciu języka, a w szczególności jego "gardłowej", głębokiej części. To dużo daje, jednak u wielu osób będzie problem z odruchem wymiotnym. Podobna sprawa jest z wcieraniem pasty do zębów/płynu do płukania w
@AnonimoweMirkoWyznania: Rano czy po kilku godzinach niejedzenia czy niepicia, to dość normalne, że zapach z ust nie jest najświeższy. Nie jest to jednak jakiś straszny smród, o ile się nie ma jakiejś choroby, i łatwo go zlikwidować. Twoja dziewczyna jak się budzi to też od razu jej z ust pachnie fiołkami? :) Może więc przesadzasz.
@marcuswonder: wow, ta informacja zmieniła moje życie :D juz dawno się zastnawiałam skąd pochodzą takie