Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
No elo, #przegryw here. Ostatnio spotykałem się z jedną loszką (24 lvl, tak jak ja). Temat zszedł na byłe związki. Ja zgodnie z prawdą powiedziałem, że #tfwnogf here. Po tym spotkaniu loszka zaczęła ochładzać kontakt. Czy dobrze rozkminiam, to przez to że nie miałem nigdy nikogo? Bo spytałem się o to najlepszego kumpla, a ten mnie opieprzył że nigdy nie wolno się przyznawać do tego że nie miałem dziewczyny i nie ruchałem.
#logikarozowychpaskow #niebieskiepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 43
@Neksio: Użytkownik @RobotKuchenny9000 troluje w tym tagu, wyluzuj kumplu

@AnonimoweMirkoWyznania: Zależy od dziewczyny, ale zwykle to jest minus - lepiej się nie przyznawaj z takimi rzeczami, i np. powiedz, że byłeś ideologicznym katolikiem. Miałeś okazje, ale nie ruchałeś. To już jest trochę lepiej traktowane. Z kobietami nie możesz być szczery tak naprawdę, zawsze trzeba podkoloryzować prawdę.

Np. w tym wypadku miała Cię za normalnego gościa, a teraz wyobraża sobie, że
ŁadnaElfka: Podajesz jeden szczegół i myślisz, że to wystarczy do oceny co poszło nie tak? Równie dobrze mógł ją odrzucić rozciągnięty, szary sweter #pdk albo rozmowa o wykopie i korwinie królu, albo przyznanie się do uczestniczenia w okultystycznych obrzędach, albo do spania z mamą do 20 roku życia, albo powiedziałeś, że lubisz Nickelback. Albo cokolwiek innego. Przynieś skrypt z całej rozmowy to wydamy wyrok.

Zaakceptował: Asterling
A ja uważam, że to super :) I o wiele lepiej nie mieć nikogo, niż zaliczyć tuzin lasek. To super mieć kogoś tylko dla siebie, uczyć się wszystkiego razem i nie musieć myśleć, że partner robił to samo z innymi. Ja nie rozumiem podejścia "im więcej doświadczenia tym lepiej"...