Wpis z mikrobloga

@Sojuze: Witam. Ja jestem chętny. Wiem, że jestem zielonka, ale obserwuję wykop od dawna, a od jakiegoś czasu zwłaszcza kącik adopcyjny spotify. Także najchętniej na dłuższy czas powiększyłbym Twoją rodzinę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Axtezim: co do tego co pisales mi na pm to nie mam pojecia jakie sa zasady tego festiwalu cebuli, dzisiaj nie mialem czasu teo ogarnac a za moment wychodze...
moze ktos tutaj nam podpowie co i jak

@nocny_marek: dzieki za zawolanie ich, jak te cumple beda chetne to mamy juz w sumie 5
@manjakos: @nocny_marek: @Axtezim: @gorfobrut: dobra ziomki zakladamy tego spotify? moze jest ktos kto ma doładowanego paypala albo karte kredytową, żeby móc wystartować sf? (ja musiałbym przelac kase na paypala, ale zanim dojdzie to do jutra zapewne)

tutaj macie opisane co i jak z tym premium - mozna miec wczesniejszą subskrypcje, o ile nie jest ona z firmy zewnętrznej (jak np itunes)

ważne jest też to żeby ustawić kod
@Axtezim: z tego co wrzucał @Sojuze

Kiedy dokonasz zmiany subskrypcji ze zwykłej wersji Premium na plan Premium dla rodziny, pozostały opłacony czas zostanie przekształcony na subskrypcję Premium dla rodziny. Spowoduje to ustawienie wcześniejszej daty następnej płatności. Datę odnowienia subskrypcji możesz zobaczyć na stronie subskrypcji.


Czyli nie trzeba nowego, zmieni się Tobie dzień pobierania kasy z PP (Family jest za 30 a Premium za 20).