Wpis z mikrobloga

Zamowilem sobie pitce przed chwila w #uk (i dwie mineralki - jakos mnie suszy po zjedzeniu, #!$%@? soli do ciasta, ze klekajcie narody). Powrot z nocki, sniadanie. Dominos UK. Na tej ichniej aplikacji do sledzenia zamowienia ukazalo mi sie, ze dostarczy Mariusz - szybki jak kon. Wow, dawno po polsku nie gadalem z nikim, ale fajowo. Mariusz przyjechal, wyciaga z tylnego siedzenia corsy karton i moje dwie mineralne. #!$%@? cos po angielsku, zeby uwazac, bo gorace (a jakie maja byc). Mowie z pieknym polskim akcentem: - Dzieki !!! Mariusz zdretwial, spojrzal zza okularow, poprawil grzywke i odpowiedzial, ze We are in England. Popatrzylem na niego, wzialem moja pizze i dwie butelki Abbey Well.. Sprobowalem jeszcze raz: Dobranoc !! Mariusz burknal: Night i odjechal z piskiem opon. No #!$%@?.
profumo - Zamowilem sobie pitce przed chwila w #uk (i dwie mineralki - jakos mnie sus...

źródło: comment_Yx2ONlUtz4HDjUvOfLBPc3zHPqWgMLfY.jpg

Pobierz
  • 83
@profumo: debili masz u siebie, moja wyszła do miasta, ja z synem siedziałem na gorze w pokoju, ktos puka, widzę przez szybę w drzwiach, ze kurier, proszę by poczekał, #!$%@? klucz, gdzie jest klucz, " na górze na szafce" przypomniałem sobie, krzyczę do syna po polsku, by przybiegł z kluczem, a zza drzwi kurier
-spokojnie ludzie, ja mam czas, hehehe
@profumo: @Formidable: @soszu: moze bait a moze nie. Pracuje w korpo gdzie mowi sie tylko po angielsku i ostatnio dzwonie do helpdesku w Holandii. Odbiera dziewczyna i sie przedstawia: "This is Gosia speaking bla bla'' no to ja do niej po polsku, ona sie tez jakby ucieszyla i gadamy o problemie po polsku i jak go rozwiazac. Dala mnie na holda na chwile, po chwili wraca i zaczyna po