Wpis z mikrobloga

Wokół pełno tematów zastępczych, więc pora na jedną z elementarnych kwestii do rozwiązania ( ͡° ͜ʖ ͡°)-.
Wiem że większość zaznaczyłaby więcej niż jedną odpowiedź. Proszę jednak zaznaczyć tą "najbliższą" swojemu poglądowi.

#4konserwy #neuropa #polska #polityka #korwin #cejrowski #maxkolonko #michalkiewicz #stonoga #wolniewicz #testoviron #braun #kiciochpyta #ankieta #pytanie

Kiedy Pan/Pani widzi słowo Polska ma na myśli:

  • Jak w lesie! 27.0% (24)
  • Kondominium Rosyjsko-Niemieckie pod Żydowskim zarządem powierniczym, gdzie za fasadą demokracji rządzą mafie, służby i loże. 22.5% (20)
  • Antyludzkie państwo. Wasze pierolone karty kredytowe, to jest wasz majestat, wasza godność! Robota kuwa w korporacji i karta z debetem. To wy ku*wa Polacy. 20.2% (18)
  • Swobody obywatelskie nie są respektowane - przymus szczepień, przymus szkolny, niemożność obrony, zezwolenie na pracę. 2.2% (2)
  • Demokracja i niezawisłe sądownictwo jest zagrożone. Sytuacja związana z TK jest tak dramatyczna, że aż Klacze w Janowie Podlaskim zdychają z żałości. 4.5% (4)
  • Wy jesteście demokratami. Przyjmijcie do wiadomości, że lud Polski legalnie i demokratycznie wybrał PiS. Chcieliście demokracji? No to ją macie! Demokracja to tyrania większości. 10.1% (9)
  • Władza zajęta jest walką, ale walką o lukratywne stołki i posady w Europie i u siebie. Polskie społeczeństwo jest kompletnie rozbrojone. Wg raportu Polacy mają tyle broni co Papuasi. Papuasi mają przy 4.5% (4)
  • Nie o takie Polskie walczyłem! 3.4% (3)
  • Wyciągnę z kieszeni mój nowy paszport i co ja tutaj widzę? No UE u góry, a Rzeczpospolita Polska pod spodem dopiero! Tak wyglądały paszporty krajów kolonialnych. 2.2% (2)
  • Po upadku ZSRR rzucono się jak hieny na padlinę na te kraje, a przede wszystkim na Polskę. To jest zrozumiałe, tak się toczy świat. Ja tylko jednego nie rozumiem - że narodowi Polskiemu w jego większo 3.4% (3)

Oddanych głosów: 89

  • 7
Ehh, w dwóch odpowiedziach nie dało całych zdań, a nie chcę usuwać i od nowa wklejać. Tutaj wklejam z urwanymi końcówkami.
7) Władza zajęta jest walką, ale walką o lukratywne stołki i posady w Europie i u siebie. Polskie społeczeństwo jest kompletnie rozbrojone. Wg raportu Polacy mają tyle broni co Papuasi. Papuasi mają przynajmniej łuki do obrony.

10) Po upadku ZSRR rzucono się jak hieny na padlinę na te kraje, a przede
@Obywatel_Kondominium: Źle zrobiłeś ankietę. Fani PiSu mają tylko jedną opcję do wyboru, fani środowiska KODziarskiego też, jak ktoś nienawidzi Polski to ma ze dwa (a to już rozbija ten słupek na pół), tak samo jak osoby o poglądach konserwatywno-liberalnych mają 3-4, co jeszcze bardziej rozbija słupki na części.