Wpis z mikrobloga

#czarnyprotest

Po dłuższej nieobecności loguję się na wykop i widzę CZARNY PROTEST.

Nie każda laska na proteście jest brzydką feministką, w dodatku lesbą. Strajkują wszystkie kobiety. Strajkują bo się zwyczajnie boją.
Policja przyznaje, że projekt ustawy zakazującej aborcji jest prezentem dla gwałcicieli. Kobiety nie będą chciały zgłaszać wykroczeń, wiedząc, że to IM grozi więzienie. I nie mówcie proszę, że dziecko z gwałtu to dar od Boga. Wszyscy są mądrzy kiedy tragedia nie przytrafia się im samym.
Kobiety, wbrew temu co myśli większość z Was, nie są głupie. Serio nie będziemy co tydzień latać na zabieg. Serio to nic przyjemnego kiedy muszą wyrywać z Ciebie płód.
Nie wiem jak ślepym trzeba być, żeby nie zauważyć, że nowa ustawa utrwali podział klasowy. Myślicie, że gdyby Kinia D. albo inna bogata córka bogatych rodziców została zgwałcona, nie wysłali by jej na skrobankę do czystej, miłej i BEZPIECZNEJ kliniki w Niemczech/Czechach/gdziekolwiek...
Dziewczyno. Nawet jeśli uważasz, że Ciebie problem nie dotyczy, protestuj dla tych wszystkich, gorzej urodzonych, których zwyczajnie nie stać, którym brak wsparcia i które boją się bardziej niż ja. #polityka
  • 332
  • Odpowiedz
@stan-tookie-1: Ale nikt się nie powołuje chyba jedynie na gwałty. Są też sytuacje gdzie jest zagrożone życie matki, zagrożone zdrowie matki, gdzie wiadomo, że płód jest poważnie, ale poważnie uszkodzony i nie przeżyje itp. Skoro takich sytuacji jest tak mało, to po co zmieniać obecną ustawę?
  • Odpowiedz
To znowu nie jest projekt PIS-u a obywatelski


@ediz4: Oczywiście, ale PiS rządzi, dlatego jestem gotów stwierdzić, że szanse na to że taki projekt przejdzie są duże. Dlatego tak jak wyżej -> nie ignorowałbym tego, bo to "tylko projekt".
  • Odpowiedz
Strajkuje odsetek kobiet, ten po lewej stronie krzywej Bella dla IQ.


@Martellus: Oh jak dobrze, że za to yntelygentny Martellus z wykopu wie co i jak. Ten po prawej stronie krzywej Bella


Czego się bać? Projektu, który nie przejdzie?


No i do tego jasnowidz, tak pewny tego co przejdzie a co nie, więc po co w ogóle protestować ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@sofreshsoclean: > Policja przyznaje, że projekt ustawy zakazującej aborcji jest prezentem dla gwałcicieli.

Z tego co widziałem w projekcie to nowa ustawa nie zezwala na gwałt i nadal jest karany.

ps. i żeby nie było - jestem przeciwny nowej ustawie, poprzednia była dobra i nie ma potrzeby jej zmieniać. Uważam natomiast, że bardziej zaszkodzą społeczeństwu nadchodzące umowy CETA i TTIP i jakoś nikt nie protestuje.
  • Odpowiedz
@JakisTakiNick: Jeżeli faktycznie będzie groził rok więzienia kobiecie, która zdecydowała się przerwać ciążę, bo zagrażała jej życiu, to ten projekt jest nawet gorszy, niż myślałem.
Co do danych o tym ile płodów usuwa się po gwałtach, najnowsze dane są chyba z 2013 roku, zrobione, przez jedno z ministerstw. Wtedy takich przypadków były 3.
  • Odpowiedz
Jeżeli faktycznie będzie groził rok więzienia kobiecie


@PanPingwin: Nie rok, ale od 3 miesięcy do 5 latu za usunięcie ciąży. Jeśli dobrze rozumiem grozi to lekarzowi, albo kobiecie jeśli to ona doprowadzi do przerwania ciąży. Za to sąd może łaskawie kobiecie karę zmniejszyć, albo odstąpić od niej. Ale nie musi. ;)
  • Odpowiedz
@JakisTakiNick: sory nie do tego użytkownika.missclick (z tymi sprzecznymi projektami)

Dokładnie nie wiem czemu teraz takie nasilenie w tej sprawie, głównie w projekcie chodzi o dzieci niepełnosprawne, żeby nie odbierać im prawa do życia, bo wyszło im, że obecnie dzieci z zespołem downa mimo, że z tym da się żyć są masowo usuwane. Podają, że około 800 rocznie.

Sytuacja życie matki>>dziecka dalej pozostanie taka sama. Pewnie po pracach w komisji dojdą
  • Odpowiedz
@sofreshsoclean:

Policja przyznaje, że projekt ustawy zakazującej aborcji jest prezentem dla gwałcicieli

Poproszę o źródło.

Serio to nic przyjemnego kiedy muszą wyrywać z Ciebie płód

Popraw na: ...kiedy muszą rozczłonkować i wyrwać z ciebie dziecko, tym samym je zabijając.
  • Odpowiedz
Dokładnie nie wiem czemu teraz takie nasilenie w tej sprawie, głównie w projekcie chodzi o dzieci niepełnosprawne, żeby nie odbierać im prawa do życia, bo wyszło im, że obecnie dzieci z zespołem downa mimo, że z tym da się żyć są masowo usuwane. Podają, że około 800 rocznie.


@stan-tookie-1: No właśnie, to dlaczego projekt cofa możliwość aborcji w przypadku gwałtu lub innego czynu zakazanego, w przypadku zagrożenia zdrowia kobiety i istotnie
  • Odpowiedz
@JakisTakiNick: no przepraszam, co jak co, ale zdanie dyktatora, samowładcy i demiurga polityki, żyjącego za darmo w głowach swoich przeciwników, się liczy. A zdanie jest takie, że projekt OJ jest mu nie na rękę długofalowo, krótkofalowo co najwyżej przydał się do przykrycia innych kwestii, a potem wyląduje w zamrażarce sejmowej i tyle go będzie widać.
  • Odpowiedz
kij ma dwa konce. Popieram sprzeciw kobiet, ale juz widze karyny biegajace z apelacja, bo seba kupil dwa piwa, a teraz biedna nosi w sobie malucha.


@UrseK: A czy teraz takie apelacje się zdarzają?
  • Odpowiedz
Policja przyznaje, że projekt ustawy zakazującej aborcji jest prezentem dla gwałcicieli. Kobiety nie będą chciały zgłaszać wykroczeń, wiedząc, że to IM grozi więzienie.


@sofreshsoclean: Co????
  • Odpowiedz
@Shanny: akurat jestem bardzo ciekaw, kim są osoby z anegdotek Dębskiego. Dlaczego nie powie? Procesu się boi, czy może anegdotki są wzięte z Księżyca? W końcu kłamstwo to najlepsze narzędzie w służbie inżynierii społecznej.
  • Odpowiedz