Wpis z mikrobloga

Czołem Mircy! Dla wszystkich oczekujących na swoje countryballe, dobra wiadomość - są już gotowe do odbioru. Szczegóły przesyłam na wasze PW. W najbliższym czasie nowych zamówień nie przyjmujemy ale jeśli ktoś nie zgłosi się po swojego countryballa albo zrezygnuje z zamówienia, będą one z powrotem dostępne. Także piszcie śmiało :-)

Przy okazji nietypowe #rozdajo. Jak tradycja nakazuje, wśród plusujących rozlosujemy jedną kulkę (tym razem USA). Dziś jednak nietypowo, ponieważ do rozdania mamy także.. koty. Jakiś czas temu przybłąkały się do nas dwa małe, rozkoszne kokosy (brat i siostra). Mają około 3 miesięcy i zostały przez nas odrobaczone i zaszczepione. My niestety nie możemy ich przyjąć, ze względu na naszą terytorialną kocice ale mamy nadzieje, że wśród mirków znajdzie się entuzjasta kocich szkrabów i je przygarnie (oczywiście razem z kotami dorzucimy od siebie coś ekstra ;-)). Dla zainteresowanych szczegóły podeśle na skrzynkę, tymczasem ich zdjęcie możecie zobaczyć w pierwszym komentarzu.

Szukamy też kogoś do pomocy przy promocji na reddicie. Oczywiście nie za darmo. Miłośników polandballa, którzy dobrze znają angielski, mają czas i sprawnie poruszają się po reddicie, zapraszamy do kontaktu.

Starczy tych ogłoszeń parafialnych. W spoilerze cennik dla osób niezorientowanych. Czołem!
Zdjęcia (nie wszystkie): http://imgur.com/a/cuT8S


#reddit #praca #koty #smiesznekotki #mikrobiznes #polandball #countryball #januszebiznesu #diy #handmade #robotkireczne #szydelkowanie #rekodzielo #mirkorandom #pokazkota
Dakkar - Czołem Mircy! Dla wszystkich oczekujących na swoje countryballe, dobra wiado...

źródło: comment_KIZniNolQ3wPk7ZlzmE3cfs1ISMqrKw0.jpg

Pobierz
  • 245
NIE MOGŁEM ODPISYWAĆ PRZEZ LIMIT WIADOMOŚCI.

Gdyby jeszcze kogoś interesowało, to tak husaria ma przyszyty hełm. Natomiast koszty przesyłki wyglądają następująco:
PRZESYŁKA KRAJOWA
Ceny Inpost:
11,5zł - paczkomat (potrzebny jest Twój numer komórkowy i numer paczkomatu)

Ceny Poczta Polska:
4,75zł - przesyłka ekonomiczna
6,1zł - przesyłka priorytetowa
8,5zł - przesyłka polecona ekonomiczna
9,3zł - przesyłka polecona priorytetowa

PRZESYŁKA ZAGRANICZNA
Poczta polska przesyłka ekonomiczna:
6zł - 1 szt.
10zł - 2 szt.
11zł