Wpis z mikrobloga

czas się żegnać.

jutrzejszy newsletter będzie ostatnim, o którym dowiecie się z mirko. nie zamierzam oczywiście przerwać pisania. :)
tag #ewangelianadzis również przestanie istnieć (za co przepraszam) - odłączę aplikację i usunę konto. @morq - ponownie dziękuję za czas i pracę poświęconą na napisanie tego skryptu.

spędzam tu nadal za dużo czasu (ok. 2-3 godziny tygodniowo według rescue time), a coraz częściej po prostu podpalają mnie tutejsze dyskusje - negatywnie. wystarczająco szarpię się z organizmem państwowym we współpracy z różnymi jego instytucjami, nie potrzebuję dodatkowych bodźców - bo wiem, że tutaj nic z tego nie wyniknie. nie potrzebuję tego, mam w życiu wystarczająco dużo nerwów i stresów. :) a spory światopoglądowe (które chyba najbardziej pobudzają moje myślenie) wolę prowadzić z przeciwnikami na żywo - zupełnie inny poziom kultury. nie chcę utożsamiać się i być utożsamiany z tym portalem.

mimo powyższego, życzę wam wszystkim dobrze - to było bardzo ciekawe 9 lat.
jeśli ktoś chce utrzymywać ze mną kontakt poza wypokiem (oprócz osób, które już to robią), zapraszam na priv - dogadamy się.

#michalkosecki
m.....i - czas się żegnać.

jutrzejszy newsletter będzie ostatnim, o którym dowieci...

źródło: comment_t3wKbeuTPf60P7mSbglJUQOeZnO6YEUG.jpg

Pobierz
  • 57