Wpis z mikrobloga

Siema Mireczki,

przeczytałem sobie wpis. Ten wpis. I doszedłem do wniosku, że dołączę się do żali, no bo się @sorek i to jego #sorekcharityltd cieszą dobrą sławą, prawda jest jednak nie najlepsza.

Do rzeczy. Sorek wyciągnął rękę po pieniądze już po 20 minutach od pierwszego spotkania. W kuchni był #!$%@? taki syf, że ojaciekręcę, nawet nie myślcie, że chwycił za szmatę. Nie zawiózł mnie do Leeds jak chciałem NIN. O robocie to powiedział tylko gdzie co i jak, resztę sam sobie musiałem ogarniać. Zapuścił sobie brodę i osiwiał na głowie. Nawet nerki mam wciąż dwie, przez co waga mi pokazuje jakieś bajońskie cyfry. Nie zadzwonił do mnie jak się lodówka mała zepsuła u mnie w kuchni. Sam żem musiałem zadzwonić. Mało Wam? Jest tego dużo więcej.

Tak poważnie od Sorka się wyprowadziłem po roku, bo mi było dobrze, a to co jest powyżej to teksty części z Was Mireczki, którzy skorzystali lub planują skorzystać z jego usług. Nie wszyscy oczywiście mają takie problemy, ale część. Takie #!$%@? społeczeństwo, które roszczeniowość ma wypisaną na twarzach.

@mozeglupiemozenie wiesz po czym poznać, że nie mówisz prawdy? Bo prawie zawsze jak się pojawia jakiś problem pomiędzy ludźmi to można znaleźć winę po obu stronach. Mniejszą lub większą. Ty postanowiłeś postawić się w roli bezbronnego, zbitego psa. I nie #!$%@? mi tutaj, że ja nie wiem jak było, bo przeżyłem na park road ogrom ludzi. Zadowolonych w większości ale niezadowolonych też. Jeśli natomiast to jest prawda to też mogłeś zachować się jak facet i postawić się w paru miejscach, to też działa. Zamiast tego oczerniasz jedną stronę bo ktoś wziął od Ciebie jakieś fee. Nikt też nie kazał tobie korzystać z usług sorka, bo o cenach, jestem przekonany, że wiedziałeś długo zanim się pojawiłeś.

Mówiąc krótko, po roku obserwowania w jaki sposób Sorek prowadzi swoje przedsięwzięcie, Polecam.

jeszcze tylko #barnsley #uk #emigracja
  • 20
Nawet nerki mam wciąż dwie, przez co waga mi pokazuje jakieś bajońskie cyfry.


@czubaba: Tak sobie wmawiaj ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ja to bym pozwał producenta wagi, że jego produkt okłamuje ludzi albo kupił nową ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Sorek wam płaci za te opinie? XD


@JesusOfSuburbia: wiesz czym odróżnia się człowiek wartościowy od kupnego?

Kupiony Cię sprzeda gdy ktoś zapłaci więcej, wartościowy jest bezcenny.

Bardzo Cię więc proszę, nie obrażaj mojego przyjaciela dlatego, że sobie ubzdurałeś w swojej głowie obraz złego sorka którego nikt nie lubi i nie szanuje. Za każdego z was (za Ciebie też) wypruwam żyły w równym stopniu, niektórzy to doceniają niektórzy nie - jak się
@sorek hurr durr, nie gorączkuj się tak, moje opinie są prawdziwe, przynajmniej o kuchni/łazience na Vaal i Longman Road - obie były w beznadziejnym stanie jeszcze trzy miesiące temu, może się coś zmieniło, nie wiem, załączam zdjęcie. Ostatni mój komentarz, bo mi się nie chcę, wszyscy na Ciebie jadą ostro, a nikt z tych których znam nawet wpisu nie zrobił to co będę się wychylał.

Aha, piekarnik był później już nowy, tyle
Pobierz
źródło: comment_1gKOGVZ0gsrQ9fXtNQxTwrbYaSmZwY9e.jpg
a nikt z tych których znam nawet wpisu nie zrobił to co będę się wychylał.


@JesusOfSuburbia: ani mi nic pewno nie powiedział - typowe prawda? Zresztą każda opinia jest prawdziwa - tak jest, bo to OPINIA a nie fakt ;)

A jakby posprzątać to nawet ładnie w tej kuchni by było.. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

No i w kuchni był szczur.

Przecież jest w umowie NO PETS...
nie słyszycie i nie czujecie tej lepiącej się podłogi ( ͡° ͜ʖ ͡


@JesusOfSuburbia: sorek miał ci ją umyć? :D

Poza tym o czym my mówimy, kuchnia nie jest na miarę 520 funtów za double


to czemu wynająłeś pokój w tym domu? wy tam w ciemno lecicie bez zdjęć itd?

edit: dodam że zgodze się żę cena bardzo słaba jak za jakikolwiek pokój ale rozumiem że @sorek cośtam wam
@KwadratowyPomidor2 skoro nie zrobili tego poprzedni lokatorzy to raczej tak, ktoś się wprowadza i ma robić generalne porządki? A wynająłem, bo mi aż tak ta kuchnia nie przeszkadzała, bardziej miałem ból dupy o cena/jakość.

Wciąż utrzymuje, że Sorek to dobre wyjście na miesiąc czy dwa jak się nikogo nie ma w UK. Odbieracie moje komentarze na zbyt agresywnie, szkoda że nie skomentują osoby, które w planach miały rekoczyny w stosunku do Sorka
@JesusOfSuburbia: Tak, przeciąga wycięcie drugiej nerki.

Nie wynajmowałem nic od Sorka, ale mogę go z czystym sumieniem polecić jako człowieka ( ͡° ͜ʖ ͡°) znaczy jako kolegę. Wiem, że mogę do niego podbić z jakimś pytaniem czy sprawą i jak będzie mógł pomóc to pomoże.

Co do wynajmujących najwięcej co słyszałem narzekań to na czystość. Także @sorek musisz zacząć sprzątać komuś w domu, bo narzekają ;)
@CarpetKnight97: Nikt tu nie odstawiał komedii o jakieś patelnie w zlewie tylko o to ze podłoga z brudu aż się kleiła, dwa to to że Sorek nie sprawdza stanów pokoi po wyprowadzce poprzednich lokatorów i kolejni lokatorzy sprzątali 4 godziny, uważasz że to jest w porządku?
@Paprota niestety nie tylko u Sorka takie problemy. Ja uważam że ludzie którzy robią taki chlew powinni być obciążeni za sprzątanie i nie mówię tu o jednorazowym obciążeniu tylko cotygodniowym za sprzątanie. Nie wiem czemu lanldord zezwala na taki chlew, mieszkanie się niszczy a to dodatkowe koszty + #!$%@? opinia o danym mieszkaniu (no i jak ktoś przyjedzie oglądać to widzi co się dzieje)