Wpis z mikrobloga

@leesiuu: ja zamawiałem, ale skad twierdzenie, ze to nie jest oryginalny Eken? Soft sie raczej zgadza, bateria tez prawidlowa. Jakosc filmów nie odbiega raczej od normy ekenowej, czyli po prostu jest przyzwoita. Jeszcze sa jakies elementy pozwalające potwierdzic oryginalność?
@NowakJan: jestem w trakcie wymiany maili z nimi, czekam na odpowiedź :)

Twierdzą, że obydwa to ekeny, ale ten z innej fabryki i eken o tym wie, ale mimo to czekają na odpowiedź od dystrybutora :D
@Seal: @jaguar963: @tomi841: @Pribadi: @NowakJan:
A więc oficjalne stanowisko Banggood na ten temat to takie, że ta kamerka jest z fabryki EKEN'a, ale ma inny brand softu. Sama kamerka to ekenowska.

Nic więcej nie chcieli mi napisać na ten temat.

To chyba na tyle co mogłem wywalczyć... Chociaż kamerka nie spisuje się tak źle jak tak teraz poatrzę całościowo na to co do tej pory nagrałem :)
@leesiuu: @Pribadi: Mi również odpisali, że otrzymałem oryginalny przedmiot ekena. Natomiast na oficjalnym profilu EKENa na fb jest informacja o tym jak sprawdzić czy mamy podróbkę link: https://www.facebook.com/ekenhk/?fref=ts
Z tego wynika, że wprowadzili nową numerację (zgodną z tym co my otrzymaliśmy). Reszta rzeczy również jest zgodna z tym co mam więc chyba faktycznie nie jest to podróbka.
Niestety jakość filmów nie jest tak dobra ja ta z youtuba...