Wpis z mikrobloga

@Morituria: nie ma za co, szerokości na praskiej dzielnicy ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) ps. jak mieszkasz niedaleko to uważaj na typka w okularach, który mruczy coś pod nosem, często śpierwa, nosi grubą czapkę i zagaduje do dziewczyn xD
@Medved: Opis prawie idealnie pasuje do takiego Krzyśka, ale on nie nosi okularów. Ostatnio koło Wileniaka 2x wpadłam na dziwnego typa. Za pierwszym razem jak go zobaczyłam to przez dobre 20 minut za mną łaził. Jak go zobaczyłam innego dnia, przeszłam koło niego, a ten ruszył to myślałam, że się obsram ze strachu xD
Wygląda na takiego typowego cwaniaka który z chęcią rozda #!$%@?, albo weźmie telefon.
@Morituria: aa widać prawa strona Wisły to nadal w pewnej części stereotyp, typ o którym mówię wygląda na takiego, któremu brakuje piątek klepki. Widzę, że jesteście już na ty ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Medved: długo by to tłumaczyć. W skrócie - mój stary zna jego ojca, a za pomoc zawsze dostawał jakieś hajsy. Nie rozumiem tylko tej "logiki". Nie raz, nie dwa dostawał do sklepu na zakupy znacznie większe kwoty XD