Wpis z mikrobloga

W związku z wygrywem w #wykopowaruletka nie pozostało mi nic innego jak usunąć konto, bo jednak z pewnych względów zdjęcia nie wstawię.

I tutaj na pożegnanie tego konta mała prośba do @moderacja (może @a__s lub @m__b ?). Jak wiadomo tradycja mówi, że skazańcy mieli prawo do ostatniego życzenia, więc jako skazany na usunięcie konta chciałem poprosić o odbanowanie mojego pierwszego konta http://www.wykop.pl/ludzie/ddarrekk/
Wiadomo, że i tak będę musiał zakładać nowe konto, bo inaczej musiałbym cały czas siedzieć na dziennym, ale mając stare konto tak to przynajmniej byłoby widać, że nie jestem jakimś nowym mirkiem tylko starym wykopkiem pamiętającym czasy czteroipółkilogramowych arbuzów, któremu @fanzonun wyłapywał duplikaty i który toczył dyskusje z @kubatre pod znaleziskami. Samo konto było i tak prawie nieużywane, zbanowane za niewinność (powody to niby multikonto, zapewne dlatego, że miałem wtedy internet z radiówki i takie samo IP jak masa innych osób od mojego dostawcy, ale w powodach wpisano jeszcze spam a jak widać konto nie miało ani jednego napisanego komentarza czy dodanego znaleziska).

No a teraz #usunkonto
  • 13
@Iliilllillilillili: Oj tam, oj tam :P I tak musiałbym założyć konto dla trybu nocnego, więc jak mogłem poprosić o odbanowanie starego, właściwie nieśmiganego konta to poprosiłem ;) Moderacja nie miała obowiązku się zgadzać, ale co mi szkodziło spróbować.

@Caarolin: Czemu smutno?