Wpis z mikrobloga

Witam Mirki. Piszę do Was bo jest sprawa!

tl;dr


Niektórzy już widzieli niusa, ale dam info jeszcze ode mnie, że możecie u nas "zamówić" Redmi Note 3 Pro w kolorze Grey - czarny przód. Zacytowałem specjalnie, gdyż trzeba się tu liczyć z pewną kwestią. Ibuygou zamawia ten model dopiero po Waszym opłaceniu w Xiaomi, gdyż dostaliśmy ostatnie zielone światełko od Xiaomi na ten model, a przede wszystkim w tym kolorze, ponieważ zamykają produkcję RN3Pro już prawdopodobnie z końcem września i więcej kultowego nołta trzy pro już nie będzie.
Czas na młodszego brata RN4, ale to tak naprawdę RN4Pro jest tu najbardziej wyczekiwany i mam nadzieję, że również zrobi furorę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dodam od siebie że jest cały czas aktualny kod zniżkowy na ten model IBYRMNT3PROPL na 9$ oraz że czas oczekiwania na czarny front nie jest jednoznacznie określony, myślę że będzie to około tygodnia czasu czekania na telefon z fabryki + nasza wysyłka DHL.

Natomiast jest jeszcze jedna sprawa, w Chinach jest wolne 1-7 października z okazji ich Święta Narodowego, więc ta wysyłka może się jeszcze trochę opóźnić. Miejcie to na uwadze, choć uważam że warto ʕʔ

Także zapraszam do kupowania, a po aktualne #ibuygoukupony możecie zerknąć >TUTAJ< !

#ibuygou #redminote3pro #xiaomi


  • 31
via Android
  • 2
@Adrian77 taki mam przeciek, zobaczymy za tydzień czy prawdziwy (ʘʘ)

@vvoland weszły na polski rynek teraz, na chińskim są już ponad pół roku, a chyba każdy zauważył jak Xiaomi zwiększyło tempo wydawania kolejnych modeli, więc tak będąc szczerym, nie zdziwiła mnie ta sytuacja z zamknięciem produkcji, bo kolejna wersja jest już od miesiąca na rynku, teraz tylko poczekać na PRO i znów będzie hit.
A co do polskich
@Ibuygou: Eh, jestem rozczarowany. Nazwa "Metallic Gray" mnie zmyliła i nie zamówiłem. Ten post znalazłem za późno. A tyle czekałem aż będzie u Was dostępna czarna wersja RN3P 3/32... Pisałem parę dni temu do Waszego supportu i odpisali, że nie wiedzą kiedy będzie, a jak już można było kupić to nikt nie dał znać :(
@Ibuygou: Chodziło mi o to, że nikt od supportu nie dał znać. Tutaj rzadko zaglądam. Mniejsza z tym... będzie jeszcze można zamówić czarną wersje z wydłużonym okresem oczekiwania czy już po ptokach? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Ingmar: Być może jeszcze uda się ustrzelić serię. Dam tutaj na pewno znać.

@maniel: A to nie wiem, pisz w poniedziałek rano z numerem zamówienia do mnie to sprawdzimy jak to wygląda :)