Wpis z mikrobloga

@krzychasiora: znajomy zaparkowal w Rzeszowie tak. Olal sprawe. Po miesiacu telefon od dzielnicowego, ze wezwanie na przesluchanie jakieś. Sprawa do sądu. Koleś sie do policji starał a nie można mieć sądowego wyroku. Zawalił winę na ojca. Kara miała być jakieś 1000PLN, ale jakoś tam utargali i chyba 2,5x mandatu
@tracerr weź już nie przesadzajmy z tym nasrane w papiery. Zanim trafi do sądu zdąży dostać milion ponaglen. Ja dostałem chociażby mandat 4 lata temu.po 2.5 info że do sądu poszło i cisza. Po 5 latach mandat przedawniony

@krzychasiora jak się boisz to wystarczyrcY przelewać Male kwoty . Np 5 zł/msc. Jest wtedy chęć spłaty i nawet jakby poszedł z tym gdsziekolwik to będą miec w to wysrane bo "splacasz"
Zanim trafi do sądu zdąży dostać milion ponaglen. Ja dostałem chociażby mandat 4 lata temu.po 2.5 info że do sądu poszło i cisza. Po 5 latach mandat przedawniony


@PierwotnyChips: to nie jest mandat tylko prywatna opłata - jak nie zapłaci pójdą do sądu po nakaz zapłaty i dostaną go w kilka tygodni

Np 5 zł/msc. Jest wtedy chęć spłaty i nawet jakby poszedł z tym gdsziekolwik to będą miec w to
@tracerr No dobra ale nie wychodzimy z założenia odrqzu że Mirek planuje być mundurowy albo mieć robotę gdzie niekaralność jest weryfikowana. No ale tak jak mówisz w mundurowych mogą robić o to problem z powodu standardow chociaż każdy wie że niespłacony mandat na 100 to #!$%@? nie karalność
@tracerr: Cumplu skończ #!$%@?ć takie bzdury, że aż się słabo robi. Do policji ważne jest by mieć kartotekę karną czystą jak żona cezara. Powiedz mi od kiedy nakazy zapłaty w Polsce wydają wydziały karne sądów? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Powiedz mi też chłopcze złoty jak otrzymanie sądowego nakazu zapłaty ma się do "nasrania w papierach", bo to też jest fajny fragment Twojego postrzegania świata ;)
@krzychasiora: Śliska sprawa, ja bym mimo wszystko zapłacił; gdyby to wystawiła jakaś komórka miejska - można olać, ale prywatna firma będzie się kłócić o swoje. Rok - dwa będzie cisza, ale jak oddadzą do sądu to dostaniesz jeszcze w pysk kosztami i zapłacisz 2 razy tyle.