Wpis z mikrobloga

Mirki z #zamosc mamy zamiar z różowym wybrać się do tego też miasta, bo nigdy nie byliśmy i stąd moje pytanie co jest warto zobaczyć, gdzie zatrzymać się na jakiś obiad/kolacje. Po prostu chcemy żeby ten czas został jakoś zorganizowany a nie błądzić jak dzieci we mgle bo nie wiadomo co jest warte zobaczenia (ʘʘ)
#pomocy #pytanie
  • 9
@XshyX: nie wyjeżdżałem poza sam Zamość, chodziłem raczej po samym mieście, tak jak tam mówili jest tam max jeden dzień zwiedzania, rynek genialny w sumie warto pojechać tylko dla niego :D spacer po tym kompleksie obronnym też był fajny, za to na pewno nie polecam tamtejszego muzeum na rynku, na prawdę szkoda strzempić ryja ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@OmarBongo strzępić* ʕʔ
Właśnie też o starówce słyszałem, że fajna, ta cała "Rotunda" i bramy również, ale ogólnie to nie wiadomo ile tego zwiedzania nie ma rozumiem ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@OmarBongo a jakąś restauracje możesz osobiście polecić? Nie mówimy tu o pizzy/kebabie bo to ma być spokojny miły dzień a nie jak przy piwie ze znajomymi :)
@XshyX: ja właśnie byłem na pizzy, ale lokal na prawdę bardzo miły ładny i cichy tylko nie pamiętam nazwy ( ͡° ʖ̯ ͡°) jak chcesz czegoś spokojnego to odradzam same centrum rynku bo tam mnóstwo ludzi jest, poszukaj jakiegoś miejsca na obrzeżach rynku, może jakaś perełke jak ja znajdziesz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@fidel byliśmy :) generalnie cały wypad uważam za naprawdę dobry, rynek, wszystkie bramy, arsenał, przejść się przez park który jest niedaleko rynku i przede wszystkim Rotundę mogę szczerze polecić ( ͡° ͜ʖ ͡°) koniec końców na stronie Zamościa znalazłem listę "atrakcji" i podążałem po kolei do rzeczy które wydawały mi się ciekawe. Co prawda jeden dzień to góra ile może zająć zobaczenie większości, ale uważam, że warto :)
Pobierz XshyX - @fidel byliśmy :) generalnie cały wypad uważam za naprawdę dobry, rynek, wszy...
źródło: comment_ZVkilI7z2M1sIM7JaS8jMUNp94VpW6R1.jpg