Wpis z mikrobloga

Dzień jak co dzień, dzień po dniu
Wciąż się dzieje życia cud.
Ale nie na naszej arenie, ponieważ nadchodzi czwarty sezon ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale zanim przejdziemy do meritum...

Zmiany, zmiany, zmiany!
Od teraz Igrzyska Śmierci będą odbywały się w niedziele.
Wydłużony został czas zgłaszania zawodników (trybutów).
Od teraz każdy może zgłosić tylko jednego trybuta.
Dzięki tym zmianom w zabawie (zarówno zgłaszaniu swoich kandydatów jak i komentowaniu) będzie mogło wziąć udział więcej osób (ostatnie zapisy rozeszły się jak ciepłe bułeczki ( ͡° ͜ʖ ͡°)). A jest Was już sporo (ponad 40 osób jeśli dobrze liczę ( ͡° ͜ʖ ͡°)), także rośniemy w siłę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Z ciekawostek dodam jeszcze, że obecnie pracuję nad kolejnymi dwoma projektami, a o jednym już wspominałem. Gdy tylko któryś z nich osiągnie odpowiednie stadium rozwoju na pewno wszystkich zawołam i zaprezentuję. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A, dopóki pamiętam pozwolę sobie jeszcze na ankietę: Co sądzicie o różnych modyfikacjach zasad w stylu "tydzień trapów (#pdk ( ͡° ͜ʖ ͡°)), tydzień wojskowy, tydzień kotodziewczynek" itp? Cholera, prawie jak w Lidlu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

________CZĘŚĆ WŁAŚCIWA, NA KTÓRĄ WSZYSCY CZEKACIE_______________
Okej, przejdźmy do rzeczy: dzisiejszy post pojawia się wcześniej z powodu mojego weekendowego wyjazdu. Właśnie, wyjazd - nie wiem ile będę miał czasu na ogarnianie zapisów na ten sezon, więc proszę weteranów poprzednich sezonów o pomaganie nowicjuszom oraz odliczanie ilości wolnych miejsc i zamknięcie zapisów w odpowiednim momencie. Dziękuję. Spokojnie, w niedzielę wieczorem już będę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zasady znacie, proszę o zgłaszanie swoich kandydatów na trybutów w formie
Imię i nazwisko (jeśli posiada)
Grafika przedstawiająca twarz (i tylko twarz) trybuta.
Rasa, płeć i inne takie bez znaczenia.
Aktualnie potrzeba 23 kandydatów. Limit to jeden kandydat na osobę.

Tym razem kandydatów możecie zgłaszać od teraz do 18:00 18 września. 18 września w godzinach 18 - 19 zostanie przygotowana transmisja, która ruszy o godzinie 19:00.

Jeśli nie wiecie o co chodzi polecam przejrzeć tag #rashungergames.
Poprzedni sezon: http://www.wykop.pl/wpis/19620547/ladies-and-gentlemen-let-s-get-ready-tu-rumble-zap/

Tag do obserwowania/czarnolistowania: #rashungergames
Chcesz być wołany do kolejnych edycji? Zaplusuj lub skomentuj ten wpis: http://www.wykop.pl/wpis/19577667/wybaczcie-spam-na-tagu-randomanimeshit-i-spam-wola/ Z innych wpisów NIE wołam!


#randomanimeshit #glupiewykopowezabawy
qqwwee - Dzień jak co dzień, dzień po dniu
Wciąż się dzieje życia cud.
Ale nie na n...

źródło: comment_5yLdRj88z7hybMMXjaTzsj9Ak6AMWNHt.jpg

Pobierz

Co sądzicie o różnych modyfikacjach zasad w stylu "tydzień trapów (#pdk ( ͡° ͜ʖ ͡°)), tydzień wojskowy, tydzień kotodziewczynek" itp?

  • Jestem za, będzie to miła odmiana. 53.8% (35)
  • Jestem przeciwny, niech zostanie tak, jak jest. 21.5% (14)
  • Nie mam zdania. 24.6% (16)

Oddanych głosów: 65

  • 57
@qqwwee:

A, dopóki pamiętam pozwolę sobie jeszcze na ankietę: Co sądzicie o różnych modyfikacjach zasad w stylu "tydzień trapów (#pdk ( ͡° ͜ʖ ͡°)), tydzień wojskowy, tydzień kotodziewczynek" itp? Cholera, prawie jak w Lidlu ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Myślę że obecność różnorodnych postaci takich jak jeże i trapy na tej samej arenie nadaje tej zabawie smaku, dlatego głosuję żeby zostało jak jest.

Mój
wooles - @qqwwee: 
 A, dopóki pamiętam pozwolę sobie jeszcze na ankietę: Co sądzicie ...

źródło: comment_S9RXV6pZP3gWnG8sDXYsjUkI4q0rILSN.jpg

Pobierz
Źle sformułowałem pytanie, a wpisu już edytować nie mogę.
Takie modyfikacje występowałyby raz na kilka tygodni. Chcielibyście czasem zobaczyć np. walkę samych przegrywów? ( ͡° ͜ʖ ͡°)