Wpis z mikrobloga

Mam pytanie na temat promocji citibanku gdzie dają za darmo telefon do karty kredytowej za spełnienie
Dwóch warunków, czyli jedno logowanie do ich aplikacji oraz w przeciągu 3 miesięcy trzeba wydać minimum 3tys w transakcjach bezgotówkowych.

Liczą się też zakupy na Allegro i płacenie kartą przez payu?
Mogę potem ta kwotę spłacić jednorazowo? Bo w umowie jest napisane że w spłacał będę przez rok w 12 równych ratach.
Macie jakieś łatwiejsze sposoby na wydanie tych pieniędzy u późniejsze ich odzyskanie?
Wołam #cebuladeals bo pewnie są tu bardziej oczytani w tym temacie ludzie.
#citibank
  • 15
@jestem_legenda: ale google wykop #citibank juz tak :P

A tak serio, obecnie sa duze obostrzenia w tych promocjach. Jeszcze ostatni tablet to trzeba blo raz zalogowac sie do bankowosci elektronicznej i w miesiac wydac 1000zl.
Co do wydawania to musza to byc zakupy, nie mozesz dokonac oplat (za rachunki itp), naczy mozesz ale nie bedzie sie to wliczac.
Najlepiej poszukaj stron typu jakzarabiacnabankach promocje bankowe itp. Tam siedza ludzie ktorzy czytaja
Podaję najłatwiejszy i wielokrotnie sprawdzony sposób na wydanie i szybkie odzyskanie kasy w takich promocjach:
1. Kupujesz płacąc kartą w sklepie internetowym, który przyjmuje zwroty w sklepie stacjonarnym, najlepiej w decathlon.pl - proponuję droższe plecaki, kurtki narciarskie (bo zwrot trwa chwilkę), nie elektronikę.
2. Dostawa kurierem lub do paczkomatu za friko.
3. Przy okazji jedziesz do pobliskiego Decathlonu i oddajesz zakupione artykuły. Jeśli masz kartę klienta, czas na zwrot masz nielimitowany, zamiast
kiedyś można było płacić rachunki w żabce i to się zaliczało - oczywiście na własne konto w innym banku ;) a w nagrodę dali ipada ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@jestem_legenda: nigdy żadnych problemów, a "przepaliłem" w ten sposób już kilkanaście tysięcy w różnych promocjach bankowych. Co jakiś czas wypada kupić coś w deca naprawdę, w podziękowaniu za tę wygodę :-)