Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Hej mirki i mirabelki mam taki problem wczoraj umówiłem się z dziewczyną poznaną na #tinder ja lvl 22 ona lvl 20 było fajnie spacer jakaś knajpa ogólnie git. Jak się dowiedziałem on rozstała się z chłopakiem jakiś miesiąc temu może 3 tygodnie. Dziś rozmawialiśmy i temat zszedł na wieczór co planuje i wgl ja ze dziś mam swoje zajęcie #pilka itp. nie mam czasu się z nią umówić. Natomiast ona własnie umówiłem się z tym swoim ex... Mirki i Mirabelki poratujcie radą czy to ja zaczynam odbier... #imbe czy moze jednak nie pakować się w ten układ. Tak wiem jedno spotkanie, ale jednak zalezy mi na niej bo chce wyjść w końcu z piwnicy :) i nie być #przegryw. Dajcie radę. Moze trafi się jakiś bardziej doswiadczony wykopowicz ( ͡° ͜ʖ ͡°) #przegryw #badoo #tinder #logikarozwychpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Zkropkao_Na
  • 20
ale jednak zalezy mi na niej bo chce wyjść w końcu z piwnicy :) i nie być #przegryw.


@AnonimoweMirkoWyznania: no #!$%@? nie wytrzymam. Wykopek ma takie cipka craving, że zależy mu na dupie z tindera po jednej randce xD W dodatku dupa jest wdową emocjonalną po swoim eks, a on jest dla niej tylko opcją zapasową / bankomatem / baitem by wzbudzić zazdrość w eks bolcu.

Powiem ci co masz
@AnonimoweMirkoWyznania: odpuść ją sobie bo będziesz jej tylko pocieszycielem od wygadywania się, poza tym jak wiesz że laska dopiero co zerwała z gościem to się nawet nie wkręcaj w jakąś relacje z nią XD jak miałeś jakieś inne matche to się za tamte zabieraj ( ͡° ͜ʖ ͡°)
OP: No, ale chodzi o to że ona wcale mi się nie żali na temat tego ex. Nie wiem nie chce #bolcowac z kimś pół na pół. A jednak chcaiłbym ją bardziej poznać i w sumie juz #przegyrw 4 rok chyba za długo i może dlatego tak myślę jak #idiota

To jest anonimowy komentarz.
Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: sokytsinolop
@AnonimoweMirkoWyznania
1) spotykasz się nie więcej niż raz na tydzień
2) unikasz sms/fb, dzwonisz tylko po to by umówić spotkanie, próbę kontaktu zlewasz "porozmawiamy jak się zobaczymy", "porozmawiamy na spotkaniu", "lubię słuchać Twojego glosu i widzieć Twoje oczy, pogadamy jak się zobaczymy", niech ruszy kilka razy dupkę na spotkanie, przynajmniej bedziesz wiedział że nie jesteś kolegą od pisania smsków
3) czekasz aż sama zaproponuje spotkanie, jak przez 1-1.5 miesiąca nie wykaże inicjatywy
@jet needy to typ faceta, który robi kobiecie presje na związek, doslownie na kilometr widać że kobieta mu sie podoba i na siłę chce być miły i uprzejmy żeby się jej przypodobać (inaczej nie potrafi prowadzić relacji z kobietami) , co zazwyczaj kończy się na byciu tylko kolegą od zwierzeń, pisania wieczorami sms/fb, generalnie od zabijania nudy, a gdy trafi się samiec, przy ktorym ma mokro, to kolega idzie w kąt