Wpis z mikrobloga

Mirki, co sie w tych klubach odjebuje. Wracam właśnie z wieczora panieńskiego. Nie byłam już w żadnym klubie z 5 lat. Wydaję mi się, że to bezsensu tam chodzić kiedy ma się niebieskiego. Nie chciałam robić przykrości pannie młodej i gdy padło haslo, że idziemy potańczyć to nie protestowałam. Już w pierwszym klubie, ledwo weszłam, a tutaj typowe erazmusy na powitanie złapali mnie za tyłek. Jeden z nich chciał mnie na siłę pocałować.... To jest straszne!!! Czułam się napastowana, nikomu tego nie życzę. #gorzkiezale #rozowepaski
  • 111
@Loopek23 tam wiekszosc przyjezdza z okolicznych wiosek plus patola z Radomia i tak to sie konczy. Najlepsze ze kilkukrotnie przechodzilem w nocy wracajac do domu i zawsze cos sie dzialo :) spytaj sie siostry czy ma ucho ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
a to do klubu idzie się szukać faceta czy potańczyć i napić się ze znajomymi? D:


@parasolki: imho spora większość osób chodzi do klubów z tego pierwszego powodu, dlatego właśnie chodzenie tam w tym drugim celu to jakieś nieporozumienie i porażka ;)
@epi: dlaczego nieporozumienie i porażka? ja tylko i wyłącznie w tym celu chodzę do klubów no i jakoś wszystko działa jak powinno. znasz kogoś kto chodzi do klubu na podryw? wiadomo, że single też chodzą i może nawet myślą, że kogoś poznają, ale litości, kto próbuje zawierać normalne znajomości w takim miejscu? to się nawet nie da bo głośno itd. A jak ktoś szuka kogoś do łóżka do i w biedronce
kto próbuje zawierać normalne znajomości w takim miejscu?


@parasolki: tak zwana gorsza część społeczeństwa ;)

dlaczego nieporozumienie i porażka?


@parasolki: bo głośno i pełno dennych ludzi dookoła ;) ogólnie przebywanie w takich miejscach nie nalezy do przyjemnych

znasz kogoś kto chodzi do klubu na podryw?


@parasolki: mam normalnych znajomych na szczęście ;)
@patusia: imprezowalam w w wielu klubach w Anglii inie zdazylo mi sie tak. Faceci po prostu podchodza i probuja potanczyc, a jak nie chcesz to odchodza. Jedynie podobne doswiadczenia mialam na Cyprze. W Polsce za to nie moge nawet potczyc i sie powyglupiac bez poczucia, ze ludzie oceniaja mnie na kazdym kroku
@epi:

ogólnie przebywanie w takich miejscach nie nalezy do przyjemnych


co kto lubi w sumie.

tak zwana gorsza część społeczeństwa ;)


wystarczy wybrać odpowiednie miejsce i uniknie się patusów i karyn.

trochę w tym prawdy, trochę stereotypu. są różne miejsca do których przychodzą różni ludzie, po prostu trzeba znaleźć sobie takie, w którym będzie kultura. jak szłam ze znajomymi to myślałam, że trafię do miejsca ze starymi dziadami, a naprawdę to
@patusia: Zabawny post. Jeszcze niedawno niebieski został tutaj zgnojony bo nie lubi kiedy jego dziewczyna chodzi sama do klubów. Oczywiście wszystkie #rozowepaski przytaknęły na potrzebę "wolności" kobiety w związku i że się chłopak niepotrzebnie przyper****. A tu się teraz okazuje, że w tych klubach to jednak tak właśnie jest, możesz być pewien że twoją dziewczynę ktoś wymaca, albo będzie przynajmniej próbował.
@vasil: Tak, bo tego rodzaju zachowanie występuje znacznie rzadziej w innych krajach.

Nie dotyka się lasek, jeśli nie dadzą wyraźnego znaku. Natrętne osiedlowe wsiury tego nie rozumieją, i obmacują cudze kobiety na imprezach. Wiele razy byłem świadkiem jak patologiczne łajzy dostały w ryj, ale nic innego do takich idiotów nie przemówi.

Dodatkowo uważam że taki pajac powinien natychmiast beknąć za molestowanie seksualnie.
@patusia mnie też nie kreca takie rzeczy;( zawsze ktoś mnie klepnie w tyłek i ucieka przed sierpowym ;( raz mnie jakaś lampucera pociągnęła za włosy, kopanie po łydkach i bicie łokciami po nerkach to standard. Mojej koleżance ktoś wlozyz palce prosto w pinky grotę ;/ agresja i przemoc seksualna jest niepojęta ;/
Wydaję mi się, że to bezsensu tam chodzić kiedy ma się niebieskiego


@patusia: Jak się traktuje kluby jak jedną wielką ruchalnie z dodatkiem alko i dragów to takie podejście jest jak najbardziej słuszne ( ͡° ͜ʖ ͡°)

a jeśli chodzi o taniec to chyba do każdego kawałka tak samo, bo wszystkie kawałki klubowe są w 4/4 i podobnym tempie, jedynie drop jest w innym miejscu xD niech