Wpis z mikrobloga

Różowe mają swoje czarne pasy w obciąganiu, a jak sprawa ma się u #niebieskiepaski?

Wczoraj widzę kolesia, takie solidne 7/10.Trochę go obcinałam wzrokiem i nagle ten oślepiający błysk daje mi po oczach ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Typek zupełnie normalnie ubrany, nic nie wskazywało na to, że może być fanem złotych łańcuchów i kety z tegoż samego kruszca.
To jest dobry detektor nawet tych dobrze zakamuflowanych sebków i szemranych ziomeczków.
#modameska ##!$%@? #bogactwokuhwa
Pobierz IspitOnYourGrave - Różowe mają swoje czarne pasy w obciąganiu, a jak sprawa ma się u ...
źródło: comment_SEcXRtpjk8U2troW6Eydnx1K0x2R0MKS.jpg
  • 141
@Naxster: jaka jedna opcja mnie boli? Człowieku ty masz mózg? Napisałem, że lubię laski z tym czymś na szyi, ja tam nie widzę karyn. Każdy ma swoją stylówę. Że ja nigdy nie założę łańcucha, to nie powód, żebym miał jeździć po takich ludziach. Pieprzycie ciągle o tolerancji, a sami jesteście siebie warci
@Nemesh: nie goraczkuj sie i nie obrazaj bo znow ci post zniknie.
Nie wiem skad wyciagnales toleranche nagle (a zwlaszcza jakichs was) ale w kontekscie pierwszego komentarza i twojego swietego oburzenia na sugestie ze jest jawnie stronniczy... jest to naprawde komiczne xD
Kali wyciagac wnioski dobrze, kaliemu wytkac źle xD
Mam nadzieje ze w przyszlosci rownie ochoczo bedziesz atakował posty wyzywajace od karyn jak rozowa zalozy "czarny pas" :D
@Naxster: karyn? Różowy pas? Jezu, ja proponuję szkołę, czytanie ze zrozumieniem czy co ty tam robisz. Ale jeśli widzisz takie rzeczy napisane przeze mnie, to znaczy że masz schizofrenię. Nie mam problemu z łańcuchami u facetów o ile są dyskretne, to samo tyczy się kobiet. To, że któraś założyła to coś na szyję, to nie znaczy, że lodziara. Ja wiem, co wykopki piszą o takich laskach, ale nie każdy musi to