Wpis z mikrobloga

Może ta informacja da niektórym do myślenia, wpis o tym jak na Ukrainie działają internetowi spamerzy piszący na stronach z propagandą, często cytowanych przez min. pudelka (aka defence24). „Hakerzy” pochwalili się spenetrowaniem środowiska ukraińskich wolontariuszy trudniących się fabrykowaniem i rozpowszechnianiem mniej lub bardziej wiarygodnych informacji min. na temat konfliktu w Donbasie. Dowiadujemy się że za stronami jak informnapalm, gruz200, czy seebreeze stoją Siły Zbrojne Ukrainy. Koordynacją działań trolli redagujących min. wspomniane strony zajmuje się kapitan Nikita Żujko z 72-go Centrum Operacji Informacyjno-Psychologicznych Ministerstwa Obrony Ukrainy.
Jedno ze źródeł
#donbaswar #ukrainainfo #4konserwy #neuropa #wojsko #militaria #ukraina #ukrainskapropaganda
  • 8
@KZMeskoSK__kcnzKK: Ale o co ci chodzi? Przecież te strony jak infonapalm powstały w jawnej opozycji do wojny propagandowej prowadzonej przez rosję podczas inwazji na Krym. Przecież mówiły o tym nawet główne serwisy informacyjne w telewizji- że ukraina zamierza bronić się przed atakiem ruski troli. Z założenia miały być przeciwwagą dla putinowskiej propagandy.
Z choinki się urwałeś?
Taka ciekawostka- jak czytałem jeszcze GW to na gazeta.pl zaobserwowałem kilkadziesiąt razy grube akcje na
@ZapomnialWieprzJakProsiakiemByl:

ukraina zamierza bronić się przed atakiem ruski troli. Z założenia miały być przeciwwagą dla putinowskiej propagandy

Jej odpowiedź to stworzenie armii ukraińskich trolli co świetnie widać w internecie (#30kopiejekzawpis) i choćby mojej gazecie ;/
Dodanie komentarza na D24 czy Niezależna do niedawna graniczyło z cudem

Taka ciekawostka- jak czytałem jeszcze GW to na gazeta.pl zaobserwowałem kilkadziesiąt razy grube akcje na forum

Subskrybuje Wyborczą i muszę stwierdzić że dużo częściej
KZMeskoSK__kcnzKK - @ZapomnialWieprzJakProsiakiemByl: 
 ukraina zamierza bronić się p...

źródło: comment_behQ1QEMcsYyTKsBMcK9udKGyxgNqDg5.jpg

Pobierz
@KZMeskoSK__kcnzKK:
Powiedz, kto normalny popiera rosję w napaści na suwerenny kraj jakim jest Ukraina?? Krym Rosyjski? Bo mieli go te kilkadziesiąt lat? Warszawę też mieli a różnica w okupacji nie wielka. Ludzie widzą kto jest agresorem. Tu troli nie potrzeba. A to, że rosja to bandycki kraj to fakt. To rosja musi łgać i tuszować swój bandytyzm, nie Ukraina. Prostowanie tych bredni to obowiązek każdego przyzwoitego człowieka.

No i jakie jest
@ZapomnialWieprzJakProsiakiemByl:

Dobrze, że te wasze machloje ze skryptami trochę ukrócili na tym portalu, jeszcze na wp.pl mogli by się do roboty wziąć i wypierniczać propagandę co dostaje 300 głosów w dwie minuty.


Jakie NASZE machloje? JPRDL. O tym właśnie mówiłem, człowiek ma inne poglądy i od razu spotyka go mowa nienawiści i wyzwiska od ruskich trolli :/ To nie czasy ein volk, ein meinung ;/ Zajrzyj na portale jak kresy24,