Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czemu prostytutki w 80% to zdecydowane pulchne osoby? Czemu skoro ten zawod opiera się na prezencji - nie dbają o siebie, cellulitis itp? Czemu dużo dziewcząt co się do tego garnie to paszczury? I czemu najładniejsze call girl biorą 7k za noc? I nie mają problemu z figurą, ubraniami, higieną i kulturą?


O ile na początku robiła wrażenie że aż sucho w gardle, to teraz myślę, że jak potwierdzam, to bierze ręcznik i tylko się przeciera. A fajnie się z nią rozmawiało.

#milionypytanbezodpowiedzi #rozowepaski #poznan

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 13
ChytraAnia: Nie korzystałem nigdy z usług tych pań, ale widziałem na mirko wpisy tego typu nie raz. Więc coś powiem:
po pierwsze - wybierz te droższe a nie najtańsze
po drugie - lurkuj garso w poszukiwaniu perełek

To jest anonimowy komentarz.
Zaakceptował: sokytsinolop
@AnonimoweMirkoWyznania: Jak lurkowałem hobbistycznie garso to doszedłem do wniosku, że czy za 100 czy za pińcet to i tak można trafić na zdjęcie "20 kg i 10 lat temu". A po co mają się starać, jak klient i tak przyjdzie, najczęściej machnie ręką i skorzysta bo mu się nie będzie chciało umawiać od nowa i tarabanić w inną lokalizację?
@AnonimoweMirkoWyznania: bo to osoby, które są biedne (zbuntowanych córeczek tatusia jest w tym zawodzie niewiele, częściej są to osoby bardzo pokrzywdzone przez życie). Bieda idzie w parze ze złym odżywianiem, co widać doskonale na przykładzie USA.

I czemu najładniejsze call girl biorą 7k za noc? I nie mają problemu z figurą, ubraniami, higieną i kulturą?

To chyba pytanie retoryczne. Czemu informatyk za 7k pracuje lepiej i ma większą wiedzę, niż ten
SystematycznaDama: Najwidoczniej po prostu takie jest zapotrzebowanie - z jednej strony mamy klientów, którzy idą po prostu zaruchać, byleby zaruchać. Z drugiej strony mamy klientów, którym się takowe podobają. I z trzeciej strony - mix obu poprzednich.
Albo też jeszcze może być kwestia ceny. Taka wychudzona, zadbana zażąda więcej, bo hajs na kosmetyki musi mieć.

To jest anonimowy komentarz.
Zaakceptował: Asterling