Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Brać mirkowska, sądzie mikroblogowy! Tu #rozowypasek stojący przed dylematem moralnym. Mam adoratora, w skrócie byłby to fantastyczny facet, gdyby nie to....



Nie mieszałabym się chyba..bo to duża odpowiedzialność - ingerowanie w czyiś związek. Nie wiedziałam o jej istnieniu. Ale z drugiej strony, gdybym to ja była na jej miejscu...? Nie wiem, czy chciałabym wiedzieć, czy żyć w niewiedzy, ułudą, szczęśliwa. Cholera jasna, nie wiem co zrobić.

Gdyby to różowa zdradzała, Wasz osąd byłby jednoznaczny. A co teraz, gdy mam taki problem z facetem, który podobno żałuje skoku w bok? Powiedzieć jego kobiecie? Czy dać im żyć w szczęściu? Zemsty nie szukam - o tym pamiętajcie. Proszę o jednoznaczne odpowiedzi, szkoda, że nie mogę tu dodać ankiety. Plis help, mirkowska brać.

#zwiazki #zdrada #pierognaboku #bolecnaboku #rozowepaski #niebieskiepaski #gownoburza

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Zkropkao_Na
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 57
OP: Napisałam jej wiadomość na fb. (nie mam jej w znajomych, mam nadzieję że i tak ją dostanie?)

Cześć. Przykro mi, ale Twój facet nas oszukał. Ciebie i mnie. Ja nie wiedziałam, że on się z kimś spotyka. Dowiedziałam się dzisiaj. Gdybyś chciała pogadać, zobaczyć smsy, spisy połączeń, możemy się spotkać na kawę. Nikt nie zasługuje na zdradę.


Wołam sędziów: @agaja, @Andr3v, @anonim1133, @Beniamin_Emanuel, @Caoi, @