Wpis z mikrobloga

WYKOPOWY TURNIEJ SZACHOWY!
Stało się. Turniej został rozpoczęty. Niestety ze względu na format turnieju część graczy została już rozstawiona do drugiej rundy. Sorry, taki mamy klimat... Jednak obiecuję że jeżeli ten turniej zakończy się sukcesem, to kolejna edycja będzie posiadała fazę grupową :)
Sprawdźcie swojego przeciwnika TUTAJ i macie maksymalnie 3 dni na dogadanie terminu. Powodzenia!

#wykopowyturniejszachowy

PS Dla porządku zwycięzcy wyniki wpisują w tym wątku.
  • 185
  • 0
@Amasugiru: Eh, już nie mogę modyfikować treści :/ Faktycznie, mogłem dodać. Trudno, trzeba przejrzeć tag, jakieś całe 4 wpisy pod nim są ;)

@Narkan: Bo brak mi czasu obecnie na takie rozwiązanie.
Bo brak mi czasu obecnie na takie rozwiązanie.


@Fuv: szkoda, mogłeś pisać, na pewno ktoś by się znalazł kto by pomógł to ogarnąć. Na przykład ja ( ͡° ͜ʖ ͡°) mam ostatnio sporo wolnego czasu ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • 0
@come_kom: Dodawanie nowych ludzi do drabinki juz niemożliwe, ale zobaczę jeżeli znajdą się nieaktywni gracze, to spróbuję Cie podmienić z którymś
@Fuv: to jak najbardziej dawaj znac; gdybym wiedział o turnieju to oczywiście bym sie zgłosił, a tak to tylko jakis tam post na nocnej mi mignął. Powodzenia wszystkim ( ͡° ͜ʖ ͡°)