Wpis z mikrobloga

Cześć #acleague !

Długo się z tym nosiłem, żeby napisać, ale w końcu się odważyłem! Może poprawi to komunikację pomiędzy członkami ligi. Ba! niemalże jestem pewien, że poprawi to zdecydowanie ( ͡º ͜ʖ͡º)

Poniższy tekst, to jest tylko propozycja!

Przypuszczam, że każdy z nasz ma "jakiegoś" smartfona, tablet, laptop i dość często z niego korzysta. Zachęcam więc do korzystania z aplikacji DISCORD, być może niektórym Wam znanej.

Jest to bardzo dobra alternatywa dla teamspeak. Mało tego, będzie tam zawsze, niemalże instant kontakt z członkami ligi (a przynajmniej jest takie założenie), gdyż każdy możne tą appke zainstalować w swoim smartfonie./tablecie etc.

Zalety?
- Rozmowy głosowe na kanałach (podobnie jak ts)
- Kanały do czatu (oddzielne)
- rozmowy prywatne, także głosowo (coś jak skype)
- przesyłanie plików (do 20MB/plik) pomiedzy użytkownikami lub na poszczególnych pokojach
- duże możliwości zarządzania prawami użytkowników/grup

Wady?
- czasem są problemy z rozmowami głosowymi, ale ostatnio bardzo rzadko
- więcej nie zauważyłem ;)

Co zyskamy korzystając z Discord w ACleague?
- ogłoszenia w jednym miejscu, z dużo łatwiejszym odszukiwaniem wiadomości. Nie da się ukryć, nie każdy odnajduje się na wykopie i hashtagach
- archiwum rozmów i oznaczanie ważnych wiadomości
- bezpośrednia komunikacja
- bezpośrednie rozmowy
- i wiele, wiele więcej ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Założyłem więc serwer. Wystarczy wejść pod poniższy link aby dołączyć

https://discord.gg/6GTJ4PD

Po wejściu połączy Was poprzez stronę www, ale polecam pobrać appkę pod Windows, gdyż jest wygodniejsza niż przeglądarkowa wersja, pod wieloma względami - https://discordapp.com/download

Założyłem serwer tylko po to, abyście mogli przetestować ten program. Jeśli się przyjmie, to oczywiście oddam prawa do zarządzania tym przybytkiem odpowiednim osobom ( ͡° ͜ʖ ͡°),

Zaznaczam - nie jest to wymóg, ale testować możemy, gdyż jest to całkowicie darmowy program/serwer. Sam z tej appki korzystam ponad pół roku i mam b.doby kontakt z moim community :)

Jeśli ktoś będzie miał problemy, to chętnie pomogę i wytłumaczę w miarę możliwości i czasu :) Złapiecie mnie na naszym serwerze Discord!

Pozdrawiam! (ależ się rozpisałem ʕʔ )
KYCu - Cześć #acleague !

Długo się z tym nosiłem, żeby napisać, ale w końcu się od...

źródło: comment_7Fy6FpqPpFPvrqda24LCJVgTRWYhub5P.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz