Wpis z mikrobloga

#oszukujo #rozdajo
wpis @turbowarzywo http://www.wykop.pl/wpis/19463313/loteria-24h-gift-do-wyboru-cs-go-lub-rocket-league/ dostał się do gorących, gdzie @Ew3r zwrócił uwagę że gość robił już kilka innych rozdajo i nie wywiązał się z wysłania. Po czym jego wpis został skasowany. Także wołam was obu: @turbowarzywo czemu skasowałeś komentarz @Ew3r, a @ew3r na jakiej podstawie sądzisz, że @turbowarzywo oszukiwał.
#mirkosad
  • 11
@TymRazemNieBedeBordo: bardzo chętnie się dowiem jaki ma problem. Zauważyłem, że jest jakaś moda na hejtowanie ludzi, którzy robią #rozdajo, w których się nie wygrało. Nie będę się wdawał w takie dyskusje pod swoim wpisem, więc usuwam. Zrobiłem wcześniej jedno rozdajo, zwycięzca był zadowolony, a około 20 użytkowników zarzucało mi oszustwo. Super, więcej nie będę nic dawał i tyle. Człowiek chce z dobroci oddać coś (bo szkoda za 20zł aukcję na
pierwsze jego "rozdajo" z rusta, które wylosował według mirkorandom


@Ew3r: mirkorandom to ten skrypt do wyłaniania zwycięzców losowań? Dobrze wiedzieć, że kiedykolwiek z niego skorzystałem - chyba byłem bardzo zmęczony albo śpiący. Biegały wtedy białe myszki dookoła? Losowanie robiłem ręcznie, na oko sobie wybrałem szczęśliwca. Podkabluj mnie Komisji Kontroli Gier i Zakładów.