Wpis z mikrobloga

@TrueSlav: BTW: jak to jest, że hermetyczny humor umysłów ścisłych to żarty z puentami w stylu "a on na to: przecież to całka Lebesgue'a", a żarty humanistów kończą się na "HAHA pacz jaki spaślak z polibudy"? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@turbowarzywo: hmmm nie zauważyłem takiej zależności, to wszystko zależy od człowieka. Możesz usłyszeć idiotyczny żart od umysłu ścisłego i żart z motywami kultury, literatury lub sztuki od humanisty. Może też być na odwrót. #!$%@? mogą też obaj powiedzieć durny dowcip, przecież to czy jesteś umysłem ścisłym czy humanistą słabo determinuje Twoją inteligencję.
  • Odpowiedz
@turbowarzywo: Może dlatego, że te "wewnętrzne" żarty na polibudzie są oczywiste, bo opierają się o wiedzę z zajęć, które mają wszyscy i dlatego tyle osób je zna? Nauki humanistyczne są trochę rozleglejsze, stąd może po prostu nie wyłapałeś tych żartów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@franzie: w pierwszym komentarzu dałem znak zapytania, a w drugim napisałem "chyba", bo liczyłem na jakąś sensowną odpowiedź, a nie sfrustrowane "hurr durr #!$%@? omygy, mam kryształową kulę i wiem jakich masz znajomych". :/

@hasztag_andrzej: z pierwszą częścią na pewno się nie zgodzę. :)
  • Odpowiedz
@TrueSlav: w sumie, to w pewnym sensie jest prawdziwe, potwierdzę, że dużo ludzi u mnie na kierunku to śmieszki poza kontrolo o prawicowych poglądach, ale z wyglądem kuca 2/10 się nie zgodzę na pewno XD
  • Odpowiedz
Ostatnio jakiś ziomek mnie wyśmiał że robię informatykę na uniwersytecie a nie uczelni technicznej xD tylko inżynierka #!$%@?, nie jakieś tam licencjaty xD
  • Odpowiedz