Wpis z mikrobloga

Dlaczego tytuł witryny nie chce mi się poprawnie zaindeskować w google, ponad miesiąc i nic. Normalnie w kodzie tag title mam napisany i nic. Probowałem narzędziem search console google dla webmastera przyśpieszyć proces o ile po zmiane meta description widzę od razu zmiany to tytuł nie chce mi się zmienić..
#seo
  • 6
  • Odpowiedz
@mirekk090090: Jeżeli po komendzie site:nazwadomeny.pl Google wypluwa inny tytuł to jest coś nie tak. Jeżeli po prostu znajdujesz swoją stronę w Google, to faktycznie tytuł może wyglądać nieco inaczej, choć da się z tym walczyć.

@dziki_rysio_997 To jest artykuł z dawien dawna i generalnie prędzej Google wyświetli inne description niż title
  • Odpowiedz
@crazyfigo: jak wpisałem moją domene z przedrostkiem site to rzeczywiśćie moja strona ma tytuł witryny jaką podałem. Da się to poprawić aby dla wszystkich był ten sam tytuł, aby google samo nie mogło dobierać nazw? Jakiś artykuł może?
  • Odpowiedz
@mirekk090090: Aby uniemożliwić wszystkim wyszukiwarkom takie działanie, należy użyć następującego tagu:

Aby uniemożliwić stosowanie tych informacji do opisu strony jedynie firmie Google, należy użyć następującego tagu:
  • Odpowiedz
@crazyfigo: zastosowałem ten meta tag i dodałem stronę w search console do indeksacji ale nie zmienia się... Dodam ,że tytuł witrny bierze mi zapewne z głównego nagłówka H1, może jakby zmienić nagłówek na inny?
  • Odpowiedz