Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Moze niektorzy z Was pamietaja moj ostatni post w ktorym napisalem ze rzucilem prace poniewaz dolaczylo zbyt duzo #rozowepaski ktore garnely sie do najprzystojniejszych facetow a mnie zlewaly cieplym moczem i juz tego nie wytrzymywalem. Sporo #przegryw pisalo mi ze to zarzutka ale ich olejmy. W kazdym razie szukam nowej #pracbaza dla #programista15k i zastanawiam sie gdzie jest mozliwie najwyzszy odsetek #niebieskiepaski. Wykluczam prace dla banku bo tam jednak rozowych jest najwiecej, podobnie prace zdalna bo jednak chce wychodzic z domu. W telekomunikacji jest ponoc dobrze choc moja poprzednia firma to byla wlasnie w stylu telekomuny. Moze zamiast #korpo szukac czegos z mniejsza iloscia ludzi? .

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 17
@AnonimoweMirkoWyznania: napisales, ze zachowujesz sie jak wszyscy, ja zapytalam, czy wszyscy rzucaja robote tylko dlatego,ze zostali zignorowani przez kilka lasek.
Zmiana roboty nic tu nie da.
Musisz zmienic swoje nastawienie - juz Ci to pisalam w poprzednim wpisie.
Wyglad to nie wszystko, wielu nieatrakcyjnych facetow/kobiet jest w zwiazkach i ma znajomych.
To kwestia kompleksow, nastawienia, podejscia do otoczenia.
Zreszta - nie mozesz chlopie uzalezniac swojego zycia/szczescia/samooceny od tego,czy jakas laska z
@AnonimoweMirkoWyznania: "garnely sie do najprzystojniejszych facetow a mnie zlewaly cieplym moczem i juz tego nie wytrzymywalem. "

Wiesz - w pracy powinieneś zajmować się pracą a nie laskami. Co Cię obchodzą inni koledzy? Jakbyś się skupił na pracy, miałbyś te kokietowanie w dupie.