Wpis z mikrobloga

@Argetlam: Polecam, mam go od Uberti również w oksydzie tak jak na zdjęciu. Frajda ze strzelania niesamowita a łatwość użycia czy rozłożenia i złożenia do czyszczenia wręcz banalna. Żałuję trochę tylko tego, że mam wersję target ze sportowym spustem, który odpala prawie że na muśnięcie palcem, ale to już kwestia gustu bo wiem że niektórym się właśnie tak podoba.
@Argetlam: Nah, Wro.
Ja jestem po niedawno zdanym patencie, czekam aktualnie na listopad żeby wystąpić o lickę na nowy rok bo w tym już miałbym ciężko żeby starty wyrobić, więc na początku przyszłego roku będę miał pozwolenie o ile wszystko dobrze pójdzie. A w międzyczasie czekając na te wszystkie papiery kupiłem sobie tego czarnoprochowca żeby sie wkręcić w środowisko i mieć frajdę ze strzelania. Cena takiego rewoleru cp to połowa ceny
Pobierz AnarchiX - @Argetlam: Nah, Wro.
Ja jestem po niedawno zdanym patencie, czekam aktual...
źródło: comment_zDNbr6jfFG4vJDmAdjN70WVeHVdw774V.jpg
@AnarchiX:
Nie zarabiam źle, ale to nie jest tanie hobby ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Te pieniądze mógłbym wrzucić w koszt zrobienia pozwolenia i kupna pierwszej współczesnej broni.
Niby mam zapasową nerkę, ale wiesz jak jest...
@Argetlam: To jeszcze tą drugą nerkę masz? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wiesz, ze względu na relatywnie niskie koszta cp to jest to dobry start i sprawdzenie czy zabawa ze strzelaniem do ciebie pasuje. A niektórym się to podoba na tyle, że zostają przy cp bez robienia pozwolenia i też się świetnie bawią ze strzelania.
@AnarchiX:
Strzelam od wielu lat, wiem że mnie to bawi ( ͡ ͜ʖ ͡)
Kupno współczesnego sprzętu nie sprawi że nie będę chciał tego Remingtona, ale współczesna długa + krótka chyba są zdroworozsądkowym priorytetem...
@Argetlam: Tak, przyrządy stałe, muszkę można jedynie na prawo-lewo przesuwać. Na 25m spokojnie celnie można strzelać i z jednej i obu rąk. Na 50m nie próbowałem ale ludzie też tak strzelali, mieli jednakże wersje z kolbą.