Wpis z mikrobloga

Walka z hołotą dzień pierwszy. Dziś było pół godziny puszczanie death metalu na cały regulator. Bachory się oczywiście pobudziły. Czytałam na forach i to jedyny sposób, który działa. Jak znacie jakieś wyjątkowo zajadłe kawałki, chętnie się z nimi zapoznam. Myślę, że jak nie rodzice, to chociaż bachory w końcu załapią, że hałasujemy w dzień = nie możemy spać w nocy. Tutaj pierwszy wpis na ten temat: http://www.wykop.pl/wpis/1876465/tak-sie-zastanawiam-czy-wykopowicze-maja-jakis-pom/ Gdzieś o 20 idą spać, więc mam spokojnie dwie godziny na swoje hałasowanie. :) Będę codziennie opisywać swoją walkę z tą swołoczą. W ostateczności puszczę Barbarę Streisand. #walkazeswolocza
  • 23
@babydoll: pożycz od kogoś głośniki, no i praktykuj to puszczanie muzyki do skutki. Niegłupim pomysłem byłoby też pójście do innych sąsiadów i poinformowanie ich o całej akcji, bo potem się będą jeszcze na Ciebie #!$%@?ć, że puszczasz im jakieś łupanki na wieczór :D
@babydoll: Powodzenia. :) Faktycznie przydałyby się głośniki z dobrym subwooferem bo nic tak dobrze nie przechodzi przez ściany jak basy. I wtedy to nie wiem czy jakiś dubstep by nie zadziałał nawet lepiej od death metalu.