Wpis z mikrobloga

Cześć Mirasy. Listonosz wczoraj wręczył mi w końcu xiaomi #mi4c kupiony na #ibuygou. Na telefonie zainstalowany jest soft jak na załączonym zdjęciu. Zakładam, że mam zablokowany bootloader i złożyłem już wniosek o jego odblokowanie.
Chciałbym jednak w tym momencie zaaktualizować soft do ostatniej stabilnej wersji 7.5.4.0 od xiaomi.eu: https://www.androidfilehost.com/?fid=24591000424948894
Czy soft od xiaomi.eu jest uznawany jako oficjalny "global"? Czy jestem w stanie dokonać takiej aktualizacji w jakiś sposób bez odblokowywania bootloadera?

#xiaomi #miui
Truposz - Cześć Mirasy. Listonosz wczoraj wręczył mi w końcu xiaomi #mi4c kupiony na ...

źródło: comment_lDKtHTnW6RfwRHpMFrwvYRBprCgfp0Ew.jpg

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
@Truposz: Nie ma znaczenia skąd telefon kupowany, wszędzie można natrafić. Poczytaj sobie opinie o tym romie, jedyna zaleta to bardzo dobra praca na baterii.
Ostatnio u kolegi na tym samym romie przestał działać sklep play - ciągle prosił o autoryzacje, poczta przestała synchronizować i nie dało się usunąć konta google.
  • Odpowiedz
@Truposz: tak, jedyne, bo Mi4c nie ma globala. I tak, powinieneś szczególnie china dev, bo: masz syfMIUI aktualnie i łatwiej na nim odblokować bootloader. Po odblokowaniu przenieść się na xiaomi.eu.
  • Odpowiedz