Wpis z mikrobloga

@Qontrol: O ile dążenie do 60 FPS jestem w stanie zrozumieć, bo faktycznie gry wyglądają przyjemniej (chociaż mnie 30 FPS nie razi), to w ogóle nie rozumiem dążenia do 4K. Przecież 95 % użytkowników telewizorów tego nie doświadczy. Sam ostatnio kupowałem TV i chciałem koniecznie 4K, bo mi miałem takie podejście, że to technologia przyszłości. Przeczytałem jednak kilka artykułów o doborze rozmiaru i rozdzielczości w zależności od odległości oglądania i mi
@frugo90: no 60" to nie jest dużo. Ja mam teraz 96" full hd ;)
TV 4K obecnie to jeszcze kicha - straszny input lag, do gier to się absolutnie nie nadaje.
Jednak za 5 lat ta technologia będzie już dojrzała i znowu będzie problem konsol, które za chiny ludowe 60 fps nie uciągną.
@top_czipsy: @Croudflup: Klasyka kina. Podasz przykład że w jednej sprawie konsole są lepsze. Między innymi czity. To zaczną Ci pisać książki w komentarzach jak to tylko 60fps itp ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Aż dziw bierze że jeszcze nie wyskoczył jakiś ludek z tekstem że na konsole też są czity. Owszem, są. Ale np. Aby poczitować w COD trzeba wydać z 500zł ( ͡° ͜ʖ
@Qontrol #!$%@? mnie ile trzeba wydać, nie wiem jak to dziala, ale pamiętam ze byla masa cheaterów na ps3. W ogóle ty jesteś normalny? XD Dalej robisz to co napisałem. Nie zarzucam ci, że masz 14 lat, ale tak się zachowujesz "HEHE LEZE I KWICZE XDDDDDDDDDDD". Ogarnij się, bo te wojenki są gówno warte, kiedy i PC i konsola to spoko loko wybór do grania. Mam to i to, no umrę chyba,
@Reality: Dlaczego popłakałem się ze śmiechu? Bo 10 sekund po tym jak napisałem że nie znalazł się jeszcze dureń. Który mówi że na konsole też są czity. Zjawiasz się Ty.
@Qontrol Nie bylo twojego komentarza, bo czytalem post, jak masz za małe iq zeby to ogarnać to wspólczuję. Spoko tez tak mam, ze myślę, ze juz żaden idiota nie będzie prowadził swoich gówno wojenek na wypoku, a jednak takie dzieci są. Jesteśmy kwita, sayonara. ( ͡° ͜ʖ ͡°)