Wpis z mikrobloga

#randomanimeshit #vocaloid #kagaminerin - [link]

Usunięcie konta przez Zeliego skłoniło mnie do małych przemyśleń i podliczeń. Wliczając mój miesięczny staż na starym koncie, to jestem tu w sumie od początku stycznia - czyli będzie 8 miesięcy. Myślę więc, że mogę Wam zaufać i zrobić mały coming out, tym bardziej, że jest ku temu okazja.


Tak się składa, że mam dziś urodziny.

Jakoś nieszczególnie się z tym afiszowałem, bo w sumie nie za bardzo jest być z czego dumnym, ale z drugiej strony nie ma co też robić z tego wielkiej tajemnicy, więc powiem to wprost:




Na dobrą sprawę nie za wiele uczestniczę w życiu RAS, nie postuję zbyt często, ale nie ukrywam, że wciąż tu wracam i z biegiem czasu, ten tag i ludzie z nim związani, stały się dla mnie odskocznią od mojego dorosłego życia, w którym jest... pustawo, szczerze mówiąc.

Jak dotąd, daliście mi mnóstwo śmiechu i sporo uśmiechu, za co Wam dziękuję.
RAS mimowolnie stał się częścią mojego życia, i, jak na razie, nigdzie się stąd nie wybieram, poważnieć też mi się nie śpieszy ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Także tego... pijcie ze mną napoje gazowane

xoracy - #randomanimeshit #vocaloid #kagaminerin - [link]

Usunięcie konta przez Ze...

źródło: comment_KzOjqoEdNfl2IOYKeRacROeKxsvBjQmI.jpg

Pobierz
  • 17
@envusia: EJ EJ BEZ HEJTÓW JESTEM BARDZO DOJRZAŁY JAK NA SWÓJ WIEK ( ͜͡ʖ ͡€)

@FlaszGordon: A skąd możesz wiedzieć czy gdybyś zrobił coś innego to czy byś otrzymał pożądany efekt? Może gdybyś kupił więcej mleka to byś się wyłożył na schodach albo gdybyś znalazł dziewczynę to by Cię zniszczyła psychicznie i pozbawiła majątku? ( ͜͡ʖ ͡€)

Ja to tam wychodzę z
j.....b - @envusia: EJ EJ BEZ HEJTÓW JESTEM BARDZO DOJRZAŁY JAK NA SWÓJ WIEK ( ͡€ ͜ʖ ...

źródło: comment_49LuhXZtdePsOIZluZ03DbEx4f6qih4p.gif

Pobierz
JESTEM BARDZO DOJRZAŁY JAK NA SWÓJ WIEK


@joookub: no nie bardzo. Ale spójrz na to inaczej: dla Ciebie jest jeszcze szansa xD

Ja to tam wychodzę z założenia że najlepiej jest uważać że jest się najlepszą osobą jaką mogłoby się być, a jako że zostało przed Tobą więcej niż pół życia to masz jeszcze do podjęcia więcej decyzji niż dotąd podjąłeś i teoretycznie wszystkie mogą Cię doprowadzić do samorealizacji której mógłbyś
@joookub: Nie kupił bym wiecej mleka niż to co dziś bo bym nie udźwignął... poza tym właśnie skończyłem robić oscypki ( ͡° ͜ʖ ͡°)


najlepiej jest uważać że jest się najlepszą osobą jaką mogłoby się być

Nie chcę wyjść na na egocentryka... czy buca zadufanego w sobie, ale ja jestem najlepszą osobą dla samego siebie :). Żyję tak by nie żałować, akceptuję swoje wady i ograniczenia, staram