Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Jedrula93: Pamietam Twoj wpis live z wtedy, mozesz go podlikowac tutaj dla tych ktorzy nie widzieli, ogolnie na stronie MSZ sa juz ostrzezenia do podrozy dla tych stref przygranicznych z Jemenem, wczoraj czy przedwczoraj KSA zbombardowala szpital w Jemenie, duzo zabitych, nawet ONZ potepila, moze to posrenia przyczyna tej eskalacji z dzisiaj, ja mam nadzieje w kocnu dotrzec postawic stope w KSA, bylem juz blisko ale jednak nie w samej Arabii,
@sln7h: Bo ja jechałem 14h z Najran do Riyadu ( ͡° ͜ʖ ͡°) ogólnie KSA już straciło kontrolę nad górami przy Najran, szpital w którym pracowałem już w połowie nie istnieje bo nazywa/nazywał się King Khaled Hospital więc go ostrzelali. Dzisiejszy atak to rakiety małego zasięgu, specjalnie strzelali jak ludzie wyszli na zakupy wieczorne.

link do wpisu sprzed roku : http://www.wykop.pl/wpis/13861517/loooo-#!$%@?-ludzie-rakiety-na-mnie-leca-3-spadly-3/
@Jedrula93: Chyba wszedzie tak jest ze arabskie armie są mierne, a lepiej od nich radzą sobie miejscowe bojówki posiadajace silna motywację. Syria, Irak, Egipt itp
Egipt tysiąc Abramsow, Apache, od groma F16 a na Polwyspie Synaj i tak szaleja bojownicy IS i robia zasadzki i niszcza pojazdy armii, slynne ucieczki irackiej armii przed IS to tez juz legenda, to jest ogolnie temat na gruba prace magisterska, czemu arabskie armie są mierne
@Jedrula93: Masz info ze ten szpital w Narjan tez poobrywal? Ogolnie w mediach Zatokowych jest troche blokada informacyjna na takie rzeczy, nie wyobrazam sobie zeby w PL np rebelianci z Ukrainy łoili rakietami na Rzeszów a w mediach blokada informacyjna