Wpis z mikrobloga

  • 1
Mirki od wczoraj nie moge sie zalogowac do gry. Pojechalem na 4 dni do wawy i co jakis czas lapalem poki i wszystko fajnie chodzilo a wczoraj juz dupa nie da sie zalogowac bo caly czas ten blad. Teraz juz siedze w kato i ni uja nie idzie sie zalogowac. Ban ? Tylko za co jak na fake gpsie latalem na poczatku jak byly problemy z serwerami a juz od dluzszego czasu tylko sobie wlacze poki jak gdzies ide przy okazji. #pokemongo
boss69 - Mirki od wczoraj nie moge sie zalogowac do gry. Pojechalem na 4 dni do wawy ...

źródło: comment_5Tu3C9sr54q5Uh4qj9HtvSSfOfxbZSIv.jpg

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
@charlesRN: ciekawe na jakiej zasadzie dają permy w takim razie i ciekawe ile permów się dostanie jak się pojedzie na wakacje i włączy poki 800 km dalej na drugi dzień. Co do samego fake gpsa to też nie latałem nigdy do central parku czy gdzieś, zawsze moje okolice co jeszcze bardziej dziwi.
  • Odpowiedz
@krzyszo: a jeszcze zapytam masz konto przez google czy przez ptc ? przez google mi działa konto a przez ptc nie. A na tym koncie z googla nawet chyba bota kiedyś odpaliłem żeby sprawdzić jak to wygląda a jakoś działa. Kij będzie ban to się zrobi nowe konto nie mniej jednak szkoda chodzenia mojego no ale trza było się nie bawić fake gpsem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Clear to nic nie daje bo nawet appke przeinstalowalem. Napisalem do supportu i tyle ;) chociaz powinna byc informacja o banie i ew za co.
  • Odpowiedz