Wpis z mikrobloga

Amazon sprzedaje od jakiegoś czasu używane Kindle - z wysyłką do Polski i gwarancją, nawet w przypadku wersji z reklamami. Ceny o kilkadziesiąt euro niższe niż nówek.

http://swiatczytnikow.pl/kindle-paperwhite-iii-za-330-zl-kindle-voyage-w-cenie-paperwhite-tak-jesli-zakupisz-uzywany/

Wszystko dzięki wczorajszemu odkryciu @Vault-Tec, któremu bardzo dziękuję. :-)

Tagi: #kindle i to naprawdę #cebuladeals
  • 13
@Cyfranek: Byłem przekonany, że przelew z mBanku do Kantoru Walutowego dojdzie ale zapomniałem, że są one wykonywane tylko w dni robocze a teraz mamy jeszcze święto w poniedziałek... A debetu wolałbym nie robić. Tak czy inaczej jak dojdzie rano we wtorek to zamawiam PW III.
@Vroobelek: @Cyfranek: Tak przy okazji male pytanie.

Refurbished - Kindle, który został odnowiony przez Amazon i właściwie wygląda jak nowy.
Like New - Jak nowy, prawdopodobnie nieudany prezent, który ktoś oddaje w terminie 30 dni od zakupu
Very Good - Nieco używany, prawdopodobnie trafił do Amazona z tego samego powodu co wyżej.

Good, Acceptable - Działają perfekcyjnie ale mają wyraźne ślady zużycia.
I teraz pytanie zagadka.
Skąd pochodzą czytniki w
@Vault-Tec: no jak pisałem w artykule, tego nie wiem :/ Prawdopodobnie też ze zwrotów, ale mogą to też być czytniki zwrócone w ramach gwarancji, naprawione, przetestowane i znowu lecą na sprzedaż.