Wpis z mikrobloga

@hugorust: Pod obrożą na wewnętrznej stronie może mieć napisany adres/nr telefonu. Zaprowadz go na straż miejska, do weterynarza albo właśnie do schroniska i niech sprawdzą, czy ma Chipa - to by rozwiązało problem
  • Odpowiedz
@hugorust: jak nie masz co z nim zrobić i nie możesz go u siebie zostawić to go oddaj, ale porozwieszaj jeszcze ogłoszenia z danymi do tego schroniska
  • Odpowiedz
@hugorust: szczerze mówiąc - nie wiem, ale pewnie tak, zrób co możesz żeby odnaleźć właściciela - sam mam psa i jeżeli bym go zgubił to chciałbym go odzyskać, ale jeżeli się nie uda to zostaw go u siebie, ale przygotuj się, że w każdej chwili może ktoś się po niego zgłosić i po paru miesiącach będzie trzeba się z psiakiem rozstać
  • Odpowiedz
  • 1
@Mdx_ akurat ta rasa to moje marzenie :) jedyny problem teraz dla mnie to ze nie mam smyczy a trzeba przejsc ponad 2 km do schroniska... dobrze ze ostatnio moj rozowy byl z psem i przez przypadek karme zostawila to chociaz ma co jesc
  • Odpowiedz
@hugorust: sprawdź czy wewnątrz ucha nie ma tatuażu, idź do weterynarza żeby sprawdził czy nie jest zaczipowany. Porozwieszaj proste ogłoszenia z jego zdjęciem, jak najwięcej. Ze schroniskiem wstrzymaj się co najmniej dwa dni a jak nie to lepiej zrobisz puszczając go tam gdzie się szwendał. Schroniska mają wywalone na szukanie właścicieli ale możesz dać im znać gdyby dotychczasowy go tam szukał. Odwiedź resztę wetów w okolicy może któryś kojarzy psa.
  • Odpowiedz