Wpis z mikrobloga

Pierwszy wykopowy rajd na.. własny dom xD
Noc wcześniej ktoś nam go zajął przez niezabezpieczoną dziurę w dachu. O poranku postanowiliśmy go odbić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gry #rust

Swoją drogą zapraszam do gry w Rust. W humblebundle jest za 20 zł wraz ze Space Engineers. Deal jest genialny, obie gry są świetne. Na ten moment gramy wspólnie w 14 osób na jednym 200 osobowym serwerze(Mordownia u Murzyna w community servers), na jednym tsie(główny nieoficjalny serwer wykopu z systemem weryfikacji: ts3.msurma.net).

Pierwiastkujący się pokój, podpokój Rust, poke o hasło
  • 39
@JBFC: Masz mojo atencję mirku. Szczególnie przez 1:22 - wiadro na głowie XD
Nie jestem bardzo into steam, czyżby to była jakaś prosta wieloosobowa strzelanka dla beki dająca najwięcej frajdy ze znajomymi i browarkiem?
@opo92: Jeszcze lepiej. Wielka mapa. 200 osób na jednym serwerze. Budynki budujesz sam, od fundamentów, gdzie chcesz. Drewno/kamień/metal/wzmocnienia. Bronie robisz sam, od ręcznych podstawowych noży z kości, później maczet, po palne typu m4a1s na wyższych lvlach. Gracie w grupie, budujecie wspólną fortecę, z tym, że po wyjściu z gry postać nie znika tylko idzie spać i można ją okraść, dlatego należy się spodziewać że podczas snu i Ty zostaniesz napadnięty przez
@JBFC: Znudziła mi się gra w Rusta po tym jak z ekipą zrobiliśmy 3 bazy. 3 zrajdowane, oczywiście jak nie było nas na serwerze w nocy ( ͡° ʖ̯ ͡°) A żywot nomada szybko się znudził.
@Szczykawa: nas też zrajdowali, pierwszej w nocy wpadli z miotaczem ognia i spalili 10 śpiących osób xD Czytałem że w ruście jest odpowiednia zasada budowania pomieszczeń w bazach, tak żeby było jak najwięcej drzwi + budowanie kolejnych na krzyż. Przy dobrym rozlokowaniu w pewnym momencie przeciwnikom wręcz nie opłaca się rajdować dalej bo materiałów do destrukcji potrzeba więcej niż się zyska na rajdzie