Wpis z mikrobloga

Uwaga, będzie #krakowpiwo ( ͡° ͜ʖ ͡°) Najbliższy piąteczek, piątunio - 12 sierpnia.

Zbiórka o godzinie 20:00 przy Bramie Floriańskiej, ale tym razem - tylko dla orłów - od strony Barbakanu. Na picrelu macie to miejsce; tak wygląda rzeczona Brama od tej właśnie (północnej) strony.
Plan wstępny zakłada wyprawę do lokalu Róg Brackiej i Reformackiej*. Jednakże po demokratycznym głosowaniu na miejscu, mogą nastąpić zmiany. O takowych ewentualnych poinformujemy w piątek w komentarzach do wpisu.

--- (: ZAPROSZENIA SPECJALNE :) ---
@paulakucia: @gorush: Zalecili mi organizację piwa, no... wpisu, więc organizuję.
@Vinniczek: Napisałeś, że dostępny. - cytat
@isiowa: Zapewniałaś o swojej dostępności, mirko nie zapomina - cytat
@Jackey: Specjalnie dla Ciebie nadal nie idziemy na Kazimierz. #pdkdk
@Ulubiona: GDZIE SO NOGI?!ONEJEDNE1 - cytat
@Wruszbita_Maciej: Twoje towarzystwo będzie mi odpowiadaćXD - cytat

_* Uwaga, te ulice się nie krzyżują, kilka tygodni temu wykazaliśmy się pewną ignorancją we wpisie tłumacząc @atoic gdzie przebywamy. Zgłębiłem wiedzę i "spotkać się na rogu Brackiej i Reformackiej" oznacza nie chcieć się z kimś spotkać. A na myśli tego wcale nie mieliśmy. ( ͡° ʖ̯ ͡°)_
idol89 - Uwaga, będzie #krakowpiwo ( ͡° ͜ʖ ͡°) Najbliższy piąteczek, piątunio - 12 si...

źródło: comment_evcxCllDDqxC7WqYoLtupnDrQP9IbVk8.jpg

Pobierz
  • 98
  • Odpowiedz
@Ulubiona: No to możemy się zobaczyć gdzieś koło Nowego Roku. ( )
Tydzień temu deklarowałem swoją nieobecność, teraz Wy nie możecie. Za tydzień znów ja nie mogę, na stopro. Jak widzisz, unikamy się. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ja tam jedną nogę mam brzydszą, ale mogę być chętny.


@DOgi: Nie no... tym razem z innej strony. Celowo.
  • Odpowiedz
"spotkać się na rogu Brackiej i Reformackiej" oznacza nie chcieć się z kimś spotkać


@idol89:
Lol, wszyscy wiedzą że tak to się mówi o spotkaniu pod Lewiatanem. #pdk #kmwtw

A, i będę - ale już mówię że zmykam później na balety i karaoke i zabieram chętnych ze sobą xD
  • Odpowiedz