Wpis z mikrobloga

Jest tu jakiś posiadacz SSD Sandisk?

Nie wiem dlaczego, ale strasznie ilość zapisów NAND poszła mi do góry. Sprawdzam dysk co kilka dni, dziś z ciekawości również a tu beng - prawie 20TB zapisu... Zazwyczaj liczba ta była podobna do liczby zapisów hosta... Ktoś coś? :)

Czy to błąd SMART? Czy serio dysk zmielił ~14TB w kilka dni? Można olać i sugerować się zapisami hosta?

Dysk ma ponad pół roku, więc gwarancja jeszcze jest jak najbardziej. Dysk kupiony na Amazonie, więc chyba z gwarancją nie będą robić problemu? Wysyłają nowy czy bawią się w serwisowanie? :)

Pobierz xdzejkob - Jest tu jakiś posiadacz SSD Sandisk?

Nie wiem dlaczego, ale strasznie i...
źródło: comment_PztYSB6dYeHm9rw5GoL1Jwg1sXH6B9LI.jpg
  • 6
@xdzejkob: jaki masz system? jak win to odpal monitor zasobów i zobacz czy coś mocno zżera transfer na dysku ale wątpię... to moze byc usterka sprzętowa dysku bo wątpię żebyś jakoś przemielił 14TB danych w jeden dzień
@Dolan Ta ilość zapisów NAND raczej nie jest spowodowana przez Windowsa, bo w manadzerze nic nie widać, a przymulek czy coś nie było czuć bo korzystałem z kompa.

Hmm co robiłem... Jedynie na 2-3 dni zapelnilem dysk do 90% bo potrzebowałem przechować gdzieś pewne dane. Jeśli to od takiej #!$%@? takie cyrki to nie mam pytań. :D

Napisałem do SanDiska, ciekawe co odpiszą. :)