Wpis z mikrobloga

Mirasy, pytanie mam.

Był ktoś może na Malcie niedawno?
Chciałbym wypożyczyć sobie skuter zamiast fury. Opłaca się? Taniej niż fura?

Z różowym jedziemy na 8 dni i stwierdziliśmy że fajnie by było skuterem sie bujać :)

2 sprawa - Da się tam surfować? Opini w necie jest jakoś dziwnie mało a zawsze chciałem spróbować.

#podrozujzwykopem #malta #surfing
  • 8
@wlobacz: jak jest wiatr to surfowac mozna, w szczegolnosci na polnocy. Wiatr jest rzadko latem, dlatego nie ma nic w necie. Teraz tez sie na to nie szykuj.

Skuter to 25e (w miejscu w ktorym wiem, moze mozna taniej ale nie wiem) - na pewno lepiej, bo korki was zjedza, ale z drugiej strony proponuje ochrone przed sloncem.
@milvanb: Dzięki, lece dopiero 17 września, więc mam nadzieję że coś się uda ogarnąć Nigdy nie surfowałem jeszcze a zawsze mnie to mega jarało.

hmm 25€ za dobe? to w #!$%@? dużo za 80-90 zł da sie hyundaia I20 wziąć.
@wlobacz: no tak, ale nie zdziw sie, jak przejedziesz 6km w godzine :p ja bym bral auto tak czy siak zeby sie chronic od slonca i nie jezdzil w godzinach 7-10 13-14 i 16-18:)
@wlobacz jeździłem takim i20 w zeszłe wakacje i był w sam raz, więc jak będziesz się zastanawiać, to mogę go Ci polecić.

Jasne, skuter to frajda, ale mam wrażenie, że mały samochód to lepsza rzecz. Zawsze możesz zrobić zakupy w Lidl, wziąć więcej rzeczy na podróż itp..

I pamiętaj, na Malcie jest ruch po lewej stronie jak w UK, ale łatwo można się przyzwyczaić. Ja miałem szczęście, że jak wypożyczyłem samochód to
No właśnie nie nastawiam się na żadne zakupy w lidlu ani żadne takie. Jakoś tak postanowiłem, że biorę bagażu tyle co żeby czystą pare gaci i szczoteczkę mieć :> Hotel wziąłem ze śniadaniami tylko bo całą resztę chcę sobie ogarniać w drodze, nie martwić się o żadne kolacje do 21 i inne bzdury. J a to mam tak że jak się nie zmęcze i nie skatuje to nie czuje, że wypoczywam.