Wpis z mikrobloga

No to sie porobiło miraski, właśnie zakończył się mój 5-cio letni związek z #rozowypasek bo według jej logiki nie wskoczył bym za nią w ogień, ponieważ mając mieszkanie i stałą prace w Polsce nie zrezygnuje dla niej z tych rzeczy żeby wyjechać z nią układać sobie życia za granicą (chodziło jej o zarobienie pieniędzy i wrócenie potem do kraju), czyli krótko mówiąc powinienem rzucić pracę (ok 3k na łape) i sprzedać mieszkanie żeby pracować na jakiejś sezonówce przez pare miesiecy za 4k na ręke a następnie wrócić do polski gdzie już niczego nie będe miał i układać sobie życie od nowa i znajdując prace zapewne za minimalną krajową ( ͡° ͜ʖ ͡°), taki ze mnie zimny drań i jak uznała zero romantyczności z mojej strony.
#logikarozowychpaskow #zalesie
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@enslavedeagle: to było chore, aktualnie siedzi za granicą w holandii i pracuje przy jakiś tam taśmach, ale mowila ze jak wróci i znowu jej w tej szkole dadzą pół etatu to wraca za granice i chciałaby żebym pojechał z nią, zapytałem czy to jest jedyna robota w kraju w tej #!$%@? szkole to mi powiedziała żebym jej znalazł inną w takim razie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@baltazarbaltazarowiczzewakin: no trudno, chyba nie spodziewała się takiego obrotu spraw, ale niestety nie zrezygnuje z pracy i mieszkania tylko po to żeby wyjechać z nią za granice "układać sobie życie" żeby później wracać do kraju i zaczynać od zera z jakimiś tam małymi funduszami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@baltazarbaltazarowiczzewakin: w sumie to nie wiem, ale osobiście nie widzę powodu żeby wyjeżdżać jak mogę tutaj spokojnie żyć, poza tym nie broniłem jej siedzieć u mnie rok/dwa aż w końcu by sobie coś tutaj znalazła, ale według niej ja powinienem wszystko zostawić i wyjechać z nią, problem był taki że ja powinienem być na fb 24/7 nawet w pracy gdzie nie można używać tel. ale jak ja sie odezwałem i
  • Odpowiedz
@baltazarbaltazarowiczzewakin: krótko mówiąc nawet jak sie do ciebie nie odzywa jakiś czas to nie masz prawa się martwić ale jak ty nie odpiszesz do godziny to już jest afera, dlatego już podziękowałem bo miałem dość ;) i jak już mówiłem tak nie było od początku, zaczeło się od niedawna
  • Odpowiedz