Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Długo miałem tu konta, więc warto się pożegnać. Nie wyszło mi w miłości. Nie wyszło mi z kobietami. Oddajesz całego siebie drugiej osobie a kończysz porzucony jak śmieć. Jestem nikim. Zniszczonym wrakiem człowieka, który nie widzi sensu w życiu. Zadano mi wiele cierpienia. Nie mam nawet komu o tym powiedzieć, bo nikogo nie obchodzę. Dziś mam zamiar popełnić samobójstwo. Dziękuję wam tutaj za te wszystkie lata. Żegnajcie.

#oswiadczenie #depresja #gorzkiezale #tfwnogf #pozegnanie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Zkropkao_Na
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 32
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: nie zabijaj się #!$%@?, każdy przechodzi przez takie guwno bo ludzie są w większości egoistami a kobiety to już w ogóle, szurr burr nikogo nie obchodze, no i #!$%@? z tym ty płatku śniegu, każdy ma dbać o twoja wrażliwa duszę? Sam o siebie zadbaj, i nie obchodzi mnie twoja trauma z dzieciństwa, ojciec alkoholik, czy cokolwiek, jesteśmy tylko pieprzonymi zwierzętami, nie oczekuj od nas wyższych uczuć bo każdy jest
  • Odpowiedz
SystematycznaAzjatka: No co ty?? Przez baby? Sama jestem babą i powiem ci, że nie warto:D Mi też nie wychodzi, jestem sama, ale nie życie i tak jest fajne. Nie gadaj głupot, ze przez jakąś głupią babę nie chcesz żyć ;/ Weeeeź, Mirek, opanuj się.

To jest anonimowy komentarz.
Zaakceptował: Zkropkao_Na
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: #!$%@? gościu! Każdy przechodzi wzloty i upadki w życiu, a Ty tak chcesz się poddać? Masz na pewno jeszcze czas na ustatkowanie się i nie jeden upadek w tym cholernym życiu Cię czeka, ale na tym właśnie polega życie! To, że (jak sam to określiłeś) 'jesteś wrakiem człowieka' może być podstawą do zbudowania innego siebie. Skoro straciłeś wiele w życiu to staniesz się jeszcze silniejszy. Człowiek musi uczyć się na
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania:
To ciekawe co sobie mysla rozowe o mnie.
28 lv. Zarabiam ponad srednia krajowa. Mieszkam z rodzicami....
Dzieki temu oszczedzam miesiecznie wiecej kasy, niz niektorzy zarabiaja brutto.
Sam nie widze sensu wyprowadzki i placenia 1500~ pln w bloto w imie czego ?
A to ze mam cale pietro domu swoje, z wlasna ubikacja, kuchnia (z ktorej nie korzystam bo nie jadam w domu, ewentualnie w weekendu) to coz...
Ciekawe jak
  • Odpowiedz
@Kazadum: takie rozwiązanie z mieszkaniem jest najrozsądniejsze, zwłaszcza, że nie masz małego pokoiku tylko całe piętro. Podejrzewam, że gdybyś się wyprowadził do jakiegoś mieszkania to i tak miałbyś mniej miejsca do życia. Jednak u różowych to może być syndrom bycia maminsynkiem bądź, że jesteś niezaradny życiowo. Tak przynajmniej usłyszałem o dobrym znajomym, który ma podobną sytuację od trzech różowych w ich rozmowie.
  • Odpowiedz