Wpis z mikrobloga

jak ktoś pisze w .NET program wysyłania/szyfrowania/kompresowania/#!$%@? #jpk i macie jakieś pytania/problemy, to pomogę. Często jestem na wykopie, więc jak coś, to wołać
  • 19
@Liferov: z zipowaniem na początku zrobiłem podobnie do Ciebie, ale wywalało się na dużych (pow okolo 1Gb) plikach. Zrobiłem na pałę ZipFile.CreateFromDirectory(tempDir,inputFile) (system.IO.Compression) do katalogu tymczastowego
@emafaf: tak, tylko wybierz przy podpisywaniu format XaDES-BES, rodzaj zobowiązania:brak zobowiązań i 'podpis otaczany' (tak jest w Szafir 2.0.0, w sigillum jest jakos ponownie). Nie wstawiaj znacznikow czasowych ani nic takiego. Na tej samej konfiguracji w Szafir i Sygillum smigało. O ile dobrze pamietam, to w Sygillum byla ona nawet domyslna
@lento01 piszesz o podpisywaniu programem sigillum? Ja mam podpis za pomocą klasy SignedXml, bramka tak podpisany plik przyjmuje, program KIR weryfikuje poprawnie, a Sigillum pisze błędny format i nie mogę dojść dlaczego.
@emafaf: sorry, wczoraj odpisywałem po kilku piwkach( ͡° ͜ʖ ͡°) U mnie sprawa wygląda inaczej. Ze względu na wymagania plik inicjalizujący połączenie jest podpisywany zewnętrznym programem, a w programie do wysyłania weryfikuję tylko poprawność podpisu, więc w tej sprawie Ci nie pomogę.