Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
21 lvl here, co sadzicie zeby isc na tym lvlu na #!$%@? z roksy?
Zaraz mi napiszecie ze zycie przede mna itd. ale ja znam siebie i wydaje mi sie ze czeka mnie wieczna samotnosc i #!$%@?.
Pamietam jak mialem 15,16,17,18,19, 20 lat, w tych latach ciagle narzekalem na tfwnogf, jak mialem 16 lat pod koniec gimbazy czy tam poczatek licbazy to pisali mi w internetach ze pojde na studia czy tam kiedys i dadza mi w koncu mityczny seks i dziewczyne, ale cos zaczynam w to wapic, jak caly czas w piwnicy siedze itp. itd...
Finansowo bym to udzwignal, 200-300zl, ostatnio sporo zarobilem kasy na boku dorywczo przy niewielkim nakladzie pracy przy komputerze, wiec finansowo mnie to nie zaboli
Ale nie wiem jak z moralnoscia, bo 1 raz robic to z dziwka?
#!$%@? ja sie nawet nigdy nie calowalem, a dziwki sie raczej nie caluje, nie mowiac o tym ze troche kreci mnie seks oralny tj. mineta, ale nie ma opcji zebym placil dziwce i jej lizal patelnie xD Wiec jedyne co z tych dziwek bym mial to penis into cipuszka, czyli w sumie bylbym ruchajacym ale niecalujacym, ja #!$%@? xD
#roksa #divy #szwagry #dziwki ##!$%@? #prostytutki #zwiazki #tfwnogf #przegryw #bordo

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 35
21 lvl here, co sadzicie zeby isc na tym lvlu na #!$%@? z roksy?

Ale nie wiem jak z moralnoscia, bo 1 raz robic to z dziwka?

@AnonimoweMirkoWyznania: czyli co, chec rozprawiczenia sie jest dla ciebie silniejsza od kregoslupa moralnego? cos slabo z nim xD

nie rozumiem tego mitu pierwszego razu. nie bede sie zaglebiac w szczegoly swojego, ale byl #!$%@?. mimo to nie cierpie jakos z tego powodu, pierwsze piwo
@AnonimoweMirkoWyznania: Moim zdaniem nie warto, pierwszy raz z dziwką sprawi, że jeszcze bardziej zmniejszy się Twoje poczucie własnej wartości i staniesz się jeszcze większą #!$%@?ą. Nie ma znaczenia czy pierwszy raz będziesz miał w wieku 21 czy 25 lat ( powiedz mi co to w Twoim życiu zmieni??) pomyśl czy nie lepiej byłoby traktować to jaka swoisty dar, którym możesz obdarować osobę, którą kochasz? Dać jej poczucie, że jest tą pierwszą
MagicznySzejk:

Ale nie wiem jak z moralnoscia, bo 1 raz robic to z dziwka?

Jeśli masz z tym problem, to znaczy, że nie powinieneś iść. Jeśli mam rozterki moralne związane z przechodzeniem na czerwonym świetle, to tego nie robię, bo będzie mnie gryzło sumienie. Jeśli mam t w dupie, to jedynie patrzę, czy policji nie ma w pobliżu. Tak samo jest z chodzeniem na dziwki. Mi nie przeszkadza, więc chodzę. Jedynie